0

Apie maldą vaikams

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 4,39 €*
Sutaupote: 0.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apie maldą vaikams

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 20x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9789955293569

2020-09-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie maldą vaikams" aprašymas

Knygelę "Apie maldą vaikams " sudaro trumpi pasakojimai, maldelės, mintys iš Šventojo Rašto ir nesudėtingi darbeliai, kurie padės vaikui suprasti maldos prasmę ir būdus. Mažieji skaitytojai patirs, kaip svarbu ir gražu kalbėtis su Dievu taip, kaip kalbamasi su mama ir tėčiu. Ir kaip puiku, kai tai tampa kasdieniu įpročiu.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie maldą vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religija ir tikyba vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Apie maldą vaikams, kurį parašė Bruno Ferrero, Anna Peiretti. Siūlome ne tik išsamų Apie maldą vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bruno Ferrero, Anna Peiretti. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Apie maldą vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Apie maldą vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Apie maldą vaikams" perkama kartu