⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie raganą Šiokiątokią

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina: 14,89 €
  • Knygą turėsime: 2023-10-11
2017-05-21 Jurgita

Fantastika :) yra ką skaityti ir vaikui, ir suaugusiajam. Ačiū autoriui!


2023-09-30 14.89 InStock
Rezervuoti

Knygos "Apie raganą Šiokiątokią" aprašymas

Pirmoji Tomo Dirgėlos knyga „Apie raganą Šiokiątokią“, padėjusi jau kultiniu tapusiam vaikų rašytojui atkeliauti į vaikų literatūros pasaulį, ėmė ir atgimė iš naujo!

Būna raganų šiokių, būna ir tokių, bet ir šiokia, ir tokia yra tik viena – tai šios knygos ragana! Nors gyvena miško trobelėje, augina juodą katiną ir neretai būna piktoka, Šiokiatokia visai neprimena įprastos, šluotą pasikinkiusios pasakų veikėjos. Čia ji bando siekti dainininkės karjeros, rasti bendrą kalbą su poezijos mūzomis ar vairuoti. O viską, kaip ir dera, vainikuoja meilės vainikai, pakeičiantys raganišką Šiokiostokios būdą, it varnalėšą atsineštą iš vienišos vaikystės...

Šioje knygoje autorius barsto smagius nonsenso prieskonius, papildytus Viktorijos Ežiuko iliustracijomis, ir kviečia drauge apsiauti savo pačius pirmuosius knygų vaikams autoriaus batus.

Tomas Dirgėla – populiariausias Lietuvos vaikų rašytojas, kurio knygos nuolat kartojamos ir verčiamos į užsienio kalbas, o vaikai tiesiog eina iš proto dėl jo detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“! T. Dirgėla parašė jau daugiau kaip 40 knygų, vaikai jį atpažįsta net gatvėje ir būtinai pasidomi būsimomis knygomis ar paprašo bendros nuotraukos.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Iliustratorius: Viktorija Ežiukas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9786094667756

Kiti taip pat domėjosi


2017-05-21

Fantastika :) yra ką skaityti ir vaikui, ir suaugusiajam. Ačiū autoriui!

Parašykite atsiliepimą apie "Apie raganą Šiokiątokią"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Apie raganą Šiokiątokią", kurį pristato Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Apie raganą Šiokiątokią" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Apie raganą Šiokiątokią". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Apie raganą Šiokiątokią" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Apie raganą Šiokiątokią" perkama kartu