0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie raganos Šiokiostokios vaikus

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-08 Oli

Labai gera knyga siūlau paskaityti visiems.

Apie raganos Šiokiostokios vaikus


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 6.99 SoldOut
Knygos "Apie raganos Šiokiostokios vaikus" aprašymas

Vieno mylimiausių lietuvių vaikų autorių Tomo Dirgėlos istorija „Apie raganos Šiokiostokios vaikus“ pakerės ir užkerės ne tik jaunuosius skaitytojus. Neskaitėte autoriaus pasakojimo „Apie raganą Šiokiątokią“? Ši antroji knyga toliau pasakos apie neįprastus neįprastos raganos nuotykius, pagardintus literatūrinėmis rašytojo išdaigomis.


Vaikų būna šiokių ir būna tokių, bet raganos Šiokiostokios vaikai yra ir šiokie, ir tokie. Tų vaikų – visi septyni ir jie turi visokiausių bėdų ir dar visokesnių norų, jie taip pat bijo, pyksta ir išdykauja kaip ir kiti vaikai. Labiausiai jie mėgsta vaikiškai kankinti katiną vardu Pelė ir pelę vardu Katinas arba daryti įvairiausius bandymus, pavyzdžiui, su tėčio mobiliuoju telefonu.  Kaip jiems sekasi gyventi su mama ragana ir tėčiu Stasiu? Kaip visą istoriją kėsinsis sugadinti pikta laumė? Sužinosite perskaitę knygą apie šiokitokiausius šiokiostokios šeimos nuotykius.


Knyga „Apie raganos Šiokiostokios vaikus“ tęsia raganos Šiokiostokios nuotykius, kuriuos Tomas Dirgėla užrašė dar 2014 metais. 2015 metais ši knyga buvo nominuota Metų knygos vaikams rinkimuose. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos IBBY Lietuvos skyrius išrinko ją reikšmingiausiu metų debiutu ir stilingiausiai iliustruota 2014 m. knyga vaikams.


Tomas Dirgėla (g. 1989 m.) – vaikų rašytojas, prozininkas, dramaturgas. Lietuvos edukologijos universitete įgijo lietuvių filologijos bakalauro laipsnį. Dirbo projektų vadovu leidykloje „Mintis“, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoju kalėjime, auklėtoju darželyje, žurnalistu keliuose šalies žurnaluose. Yra Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narys, Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Veda radijo laidą vaikams.

Rašytojas yra parašęs devynias knygas vaikams, didžiausio populiarumo sulaukė jo knygų apie Domą ir Tomą serija. Už pirmąją serijos knygą „Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla“ rašytojas pelnė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) premiją, ji buvo pripažinta geriausia metų knyga vaikams.

Autorius vertinamas ne tik literatūros kritikų, bet ir ypač mylimas skaitytojų. Jis dažnai kviečiamas į Lietuvos mokyklas ir bibliotekas pabendrauti su vaikais, papasakoti apie save ir kūrybą. Pats T. Dirgėla sako, kad tokiuose susitikimuose vaikai dažniausiai verkia. Tiesa – iš juoko. Jis įsitikinęs, kad pasaulį nuo liūdesio gali išgelbėti tik vaikai ir juokas, todėl ir jo knygose netrūksta humoro.

Rašytojas gyvena su žmona, augina sūnų ir dukrą, taip pat turi šunį ir katiną.


  • Autorius: Tomas Dirgėla
  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • Formatas: 15x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098227062

2021-02-08

Labai gera knyga siūlau paskaityti visiems.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie raganos Šiokiostokios vaikus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Apie raganos Šiokiostokios vaikus, kurį parašė Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų Apie raganos Šiokiostokios vaikus aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Apie raganos Šiokiostokios vaikus. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Apie raganos Šiokiostokios vaikus dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Apie raganos Šiokiostokios vaikus" perkama kartu