0

Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje

Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 1.20 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 19x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786098142532

2020-09-30 6.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje" aprašymas

Lietuvos Šaulių sąjungos šimtmečiui skirta knyga vaikams „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“ – žaismingas iliustruotas pasakojimas apie Lietuvos Šaulių organizaciją ir jos istoriją.

Žinome, kad kadaise Lietuvoje gyveno riteriai. Bet kur jie prapuolė pasibaigus viduramžiams? Nejau visam laikui išjojo ir dingo? Tačiau juk ir šiandien sakome, kad „elgiasi lyg tikras riteris“, o kilnius žmones laikome turinčiais „riteriškų savybių“...

Istorikas Nobertas Černiauskas įsitikinęs, kad gerai paieškoję riterių rastume ir šiandien. Juk ir šiais laikais netrūksta vyrų ir moterų besimokančių garbingai valdyti ginklą ir ginti Lietuvą nuo priešų. Pasirodo, yra net šiuos Lietuvai atsidavusius žmones vienijanti organizacija. Ji vadinasi Lietuvos Šaulių sąjunga. Ir 2019 m. ji švęs šimtąjį savo gimtadienį.

Knyga „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“ skirta visiems turintiems vaizduotę ir pasiruošusiems keliauti šimtą metų į praeitį. Tą padaryti padės sapnai, nuotraukų juostelės, dienoraščiai ir telefono ryšys. „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“ – tai detektyvas ir riterių paieška XXI a. betono džiunglėse, parašyta profesionalaus istoriko ir iliustruota Londono Goldsmitho universiteto studentės Birutės Bikelytės.

Knygos „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“ pasakojimą kuriantys Vladas, Matas ir Ignas yra realios asmenybės, o jų nuotykius komentuojantys Rimvydas ir Aleksiejus ne tik tyrinėja istoriją Vilniaus universitete, bet ir geriausiai Lietuvoje išmano kas yra riteriai. Leidėjai įsitikinę, kad vaikams būtina istoriją pasakoti kitaip – todėl pasakojime dalyvauja ne tik šauliai, bet ir stebuklingas riterių bei drakonų pasaulis.

2019 m. šimto metų gimtadienį švenčianti Lietuvos šaulių sąjunga – pilietinės savigynos asociacija, kurios nariais pastaraisiais metais tapo gausybė žinomų šalies žmonių. Taip savo patriotizmą ir meilę tėvynei išreiškė Edmundas Jakilaitis, Vytaras Radzevičius, Benediktas Vanagas ir gausybė kitų. Knygelės „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“ autorius istorikas, humanitarinių mokslų daktaras Norbertas Černiauskas taip pat ilgametis šaulys – jis prie organizacijos prisijungė būdamas šešiolikos.

Mokslininkas pasakoja, kad mintis parašyti knygą kilo netikėtai – galvojant apie artėjantį Lietuvos Šaulių sąjungos šimtmetį ir... mėgaujantis desertu Pilies gatvės kavinėje. Autorius pasakoja, kad Šaulių sąjungą atrado sumanęs pasimatuoti karinę uniformą, sudalyvauti žygiuose ir paragauti kariško gyvenimo – visa tai jis rado pravėręs šios organizacijos duris. Dabar jo tikslas – apie šaulių gyvenimo būdą papasakoti platesniam jaunųjų skaitytojų ratui.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje, kurį parašė Norbertas Černiauskas. Siūlome ne tik išsamų Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Norbertas Černiauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje" perkama kartu