0

Apie šį bei tą. Trumpos istorijos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Apie šį bei tą. Trumpos istorijos

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786094413230

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apie šį bei tą. Trumpos istorijos" aprašymas
Už durų stovėjo dvi keistos būtybės kiaušinio formos galvomis ir žaliais it pelkių pabaisos veidais. Visi daiktai ir gyvūnai, kurie buvo susirinkę paklausyti mano istorijų, bematant dingo. Jie skubiai išsislapstė, lyg būtų kažko smarkiai išsigandę. Kas po lova, kas į spintą, kas dar kur. Tuo tarpu man, kad ir kokios keistos būdamos, šios būtybės pasirodė visai nebaisios ir net kažkur matytos.

Žinoma, matytos! Juk tai - marsiečiai, kuriuos Kęstutis Kasparavičius nupiešė ir aprašė vienoje iš savo trumpų istorijų. Jie - nei daiktai, nei gyvūnai, kaip ir kiaušiniai, kalnas,grybai, sniego senis... Tačiau istorijos apie juosne mažiau nuotaikingos ir stebinančios.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie šį bei tą. Trumpos istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Apie šį bei tą. Trumpos istorijos, kurį parašė Kęstutis Kasparavičius. Siūlome ne tik išsamų Apie šį bei tą. Trumpos istorijos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Kasparavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Apie šį bei tą. Trumpos istorijos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Apie šį bei tą. Trumpos istorijos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Apie šį bei tą. Trumpos istorijos" perkama kartu