BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie skaitymą

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-25 Lelis

Rimtas esė. Be Prusto nė žingsnio, jei nori suvokti literatūros filosofiją.


2022-09-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie skaitymą" aprašymas

„Apie skaitymą“ - dvi Marcelio Prousto esė, kuriose šis vienas žymiausių visų laikų rašytojų apmąsto, kodėl mes skaitome. Sumanytos kaip refleksijos apie Prousto itin mėgtą meno kritiką Johną Ruskiną, šios esė virsta psichologine skaitymo studija. Prousto išvada - kitaip nei bet kas kitas, skaitymas gali tapti postūmiu savarankiškam dvasiniam gyvenimui. Šios esė lietuviškai pasirodo pirmąkart, iš prancūzų kalbos jas išvertė Prousto žinovas prof. Vytautas Bikulčius.

„Esė Apie skaitymą (1905) tiesia kelią į pačią būsimo romanų ciklo Prarasto laiko beieškant pradžią, kur iš vaikystės prisiminimų atgyja Kombrė miestelis. Skaitymas, kuris Proustui padeda suvokti ir pažinti save, galiausiai jį nuveda iki Venecijos, kur praeitis įsiterpia į dabartį, išpranašaudama minėto ciklo pagrindinę temą.“
Vytautas Bikulčius

„Tai nostalgija persmelkta elegantiška odė skaitymo malonumui ir visam, kas jį supa. Tiesą sakant, pats šis tekstas savo vaizdais, kvapais, pojūčiais ir detalėmis yra skaitymo malonumo esencija.“
Marius Burokas

„Apie skaitymą“ yra penktoji serijos „Apie“ knyga. Serija „Apie“ - tai neakademiniai įžvalgiausių pasaulio protų tekstai, kuriuos galima perskaityti vienu ypu. Serijoje jau išleista Timothy Snyderio „Apie tironiją“, Levo Karsavino „Apie tobulybę“, Harry Frankfurto „Apie šūdmalą“ ir Immanuelio Kanto „Apie pedagogiką“.


  • Autorius: Marselis Prustas (Marcel Proust)
  • Serija: Apie
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 84
  • Formatas: 12x16, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098280081
  • Vertėjas: Vytautas Bikulčius
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-25

Rimtas esė. Be Prusto nė žingsnio, jei nori suvokti literatūros filosofiją.

2021-05-25

Kiekvienam filosofijos gerbėjui, be Prousto nė žingsnio! :) Puikus skaitinys

2021-05-21

Puiku, kad su Prusto tekstais galite susipažinti tokiame trumpame formate. Iš tiesų - perskaitysite per vakarą, ar porą dienų. Šiame esė Prustas nagrinėja kaip aplinka, erdvė ir laikas įtakoja skaitymą. Kokią reikšmę tai turi teksto atsiminimui ir suvokimui. Puiki esė suvokimui!

Parašykite atsiliepimą apie "Apie skaitymą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apie skaitymą", Marselis Prustas (Marcel Proust). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marselis Prustas (Marcel Proust) su knyga "Apie skaitymą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apie skaitymą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marselis Prustas (Marcel Proust). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apie skaitymą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apie skaitymą" perkama kartu