0

Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga)

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga)

  • Serija: Neapolietiška saga
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • ISBN ar kodas: 9786090131558

2021-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga)" aprašymas

"Neapolietiška saga“ – italų autorės Elenos Ferrante keturių įspūdingų knygų serija, kurioje pasakojama apie daugiau nei penkis dešimtmečius trunkančią dviejų moterų – Lilos Čerulo ir Elenos Greko, užaugusių skurdžiame Neapolio kvartale, draugystę.

Elena ir Lila, kurių istoriją skaitytojai sekė dalyse „Nuostabioji draugė“ ir „Naujoji pavardė“, dabar jau moterys. Ir tapo jomis labai anksti: Lila ištekėjo vos šešiolikos, susilaukė vaikelio, metė vyrą bei turtus ir dabar dirba itin sunkų, alinantį darbą; Elena paliko kvartalą, baigė mokslus Pizos universitete ir išleido romaną, kuris sulaukė didžiulio pasisekimo ir atvėrė jai duris į pasiturinčių intelektualų sluoksnius. Jos abi veržėsi iš gniuždančio skurdo, tamsumo, nepaklusdamos likimui ir sustabarėjusioms kvartalo nuostatoms.

Dabar jiedvi beprotišku ritmu, prie kurio mus pripratino Elena Ferrante, įsiliejo į aštuntojo dešimtmečio įvykių sūkurį, kupiną vilčių ir dvejonių, įtampos ir pavojingų iššūkių, vis dar siejamos stipraus, nors ir dvilypio ryšio, kartais giliai užslėpto, kartais prasiveržiančio visa jėga ar atveriančio netikėtas perspektyvas.

"Savo Neapolio tetralogija Elena Ferrante sukūrė literatūrinį paprastumo stebuklą – pasakodama dviejų draugių Elenos ir Lilos meilės, neapykantos ir rungtyniavimo istoriją, ji į (post)moderno išvargintą literatūrą grąžino gyvenimą. Patį gryniausią ir kasdienį, su visomis dedamosiomis: Neapolio kvartalo triukšmu ir skurdu, prietarais ir tradicijomis, smalsiais ir kariaujančiais kaimynais, smurtu šeimoje ir vyrų dominavimu, moteriška ištikimybe, svajonėmis, paklusnumu ir žiauria konkurencija. Tikrąją savo tapatybę slepianti Ferrante pasakoja ne tik gyvenimo, bet ir išnykimo iš jo istoriją – šio siūlo negalima pamesti ir šiame romane."
Literatūrologė Jūratė Čerškutė

"Visiškai atvirai sakau, kad visa mano vientisa asmenybė yra mano knygose."
Elena Ferrante

Iš italų kalbos vertė Ieva Frigerio

Parašykite atsiliepimą apie "Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Elena Ferrante. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Elena Ferrante su knyga Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elena Ferrante. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apie tuos, kurie pabėga, ir tuos, kurie lieka (serijos "Neapolietiška saga" 3-oji knyga)" perkama kartu