⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,39 €
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-10


2023-09-30 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą" aprašymas

Susie Orbach pasaulyje žinoma psichoterapeutė, Londono Moterų Krizių centro įkūrėja.

S. Orbach rašo apie tai, kaip reikėtų valgyti, kada ir ką. Ji sugriauna mitus apie salotų lapelių rupšnojimą ir badavimą po 18 valandos vakaro. Ji glaustai ir aiškiai aprašo, kas svarbu norint, kad organizmas gerai jaustųsi, ir kad valgymas nebūtų nei kančių šaltinis, nei pakaitalas, norint numalšinti santykių, meilės ar pripažinimo alkį.

Autorė paaiškina, kaip bandydami ignoruoti tų pačių bulvyčių poreikį prisikemšame to, ko nenorime, nors tai neva sveika, bet vis tiek nesijaučiame patenkinti ir ieškome, ką čia dar sukrimsti. Kodėl dažnai bandome užvalgyti ir su maistu kažkur gilyn nustumti visas savo bėdas ir rūpesčius.

Knygai „Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą“ pratarmę parašė dr. Agnė Matulaitė - žinoma psichologė psichoterapeutė, Fenomenologinių tyrimų instituto vadovė.

Skaitydami šią knygą „Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą“ visam laikui pakeiskite požiūrį į valgymą. Naudodamiesi aiškiais ir trumpais patarimais išmoksite valgyti, ką norite, kada norite, ir nustosite valgyti, kai jau pasisotinate.


  • Autorius: Susie Orback
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x18, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090144961

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-10

Parašykite atsiliepimą apie "Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Susie Orback pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Susie Orback tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie valgymą. Kai tai, kaip valgai, keičia gyvenimą" perkama kartu