TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Apie vandenį be lygčių

Kaina: 41,99 €
Kaina su kodu: 29,39 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 41.988 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie vandenį be lygčių" aprašymas

Ši Gintaro Valiuškevičiaus knyga „Apie vandenį be lygčių“ padės skaitytojams pažinti vandenį, pagrindines jo savybes, sužinoti apie jame bei aplink jį vykstančius procesus, jo vietą gamtoje, išteklius ir įvairių tipų vandens objektų specifiką. Savo struktūra knyga primena hidrologijos vadovėlį ir iš esmės atitinka šiai dalykinės literatūros rūšiai keliamus reikalavimus. Vis dėlto, skirtingai nei kituose panašaus pobūdžio leidiniuose, kuriuose dažnai gausu vandens išteklius apibūdinančios statistinės informacijos ir empirinių formulių, šioje knygoje stengiamasi aprašyti viską kuo paprasčiau, pateikiant tik esminius faktus ir principinius dėsnius. Kartu vengta vienareikšmės didaktikos, stengtasi pateikti gana platų požiūrį į įvairias hidrologijos problemas paliekant skaitytojui galimybę savarankiškai domėtis kitokiomis jam rūpimų klausimų interpretacijomis.

Knygos „Apie vandenį be lygčių“ pavadinimas nemeluoja – joje nerasite nė vienos lygties. Nors hidrologija – gamtos mokslų tyrimų sritis, kuriai labai svarbus duomenų patikimumas ir naudojamos medžiagos pagrindimas skaičiavimais, rašant šį tekstą kiekybinių rodiklių bei jų teisingumą argumentuojančių formulių vengta tyčia. Tokį apsisprendimą visų pirma lėmė noras neatbaidyti nuo tikrai įdomaus mokslo tų, kurie tik pradeda šį dalyką pažinti, nenuslopinti jų siekio stebėti aplinką, nuolat atrandant gamtoje vis labiau viliojančių užkaborių. Vanduo – viena sferų, kur šių užkaborių, keistenybių, iki šiol neatsakytų klausimų, atradimų žavesio ir tiesiog patrauklių vaizdų esama ypač daug. Pažinti visa tai smulkiau įmanoma tik pamažu plečiant akiratį, vieną po kito praskleidžiant mus supančio pasaulio sanklodos sluoksnius, iš lėto gilinantis į juos siejančios struktūros ypatumus. Mėginant tai atlikti pagelbės ir šiame leidinyje pateiktos žinios apie hidrosferoje galiojančius dėsnius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apie vandenį be lygčių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos gamtos knygos

Gintaras Valiuškevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apie vandenį be lygčių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apie vandenį be lygčių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apie vandenį be lygčių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apie vandenį be lygčių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Valiuškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie vandenį be lygčių" perkama kartu