Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Apie vandenis, medžius ir vėjus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.99 SoldOut

Knygos "Apie vandenis, medžius ir vėjus" aprašymas

Krikščioniškoji vaizdinija ir budistinė tuštuma, vos girdimas dialogas ir griaudinti tyla, peizažai akiratyje ir peizažai atmintyje, išminčiaus šypsena ir kvailio išvedžiojimai, lietuviška senovės Kinija ir senoviškai kiniška Lietuva... Ir daugybė kitų būties ženklų septynioliktojoje Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato poezijos knygoje "Apie vandenis, medžius ir vėjus".Dar vienas gražiai užrašytas gerai temperuotas kalbėjimas apie tai, kas svarbiausia – apie vandenis, medžius ir vėjus. Ir, žinoma, ne tik…2015 metais poetas apdovanotas Bernardo Brazdžionio premija už naują pastarųjų metų aukšto profesinio lygio eilėraščių knygą "Apie vandenis, medžius ir vėjus".


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apie vandenis, medžius ir vėjus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apie vandenis, medžius ir vėjus", Donaldas Kajokas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Donaldas Kajokas su knyga "Apie vandenis, medžius ir vėjus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apie vandenis, medžius ir vėjus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donaldas Kajokas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apie vandenis, medžius ir vėjus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apie vandenis, medžius ir vėjus" perkama kartu