0

Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786090703403

2021-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra " aprašymas

Knygą "Apie viską ir nieką: žmogus, visuomenė, kultūra" sudaro Algirdo Juliaus Greimo ankstyvoji, 1947–1959 m., publicistika: sociopolitinių realijų analizės, poleminiai straipsniai visuomenės ir kultūros klausimais, literatūros veikalų recenzijos, literatūros istorijai ir estetikai skirta eseistika. Parengta iš rankraščių pagal paties Greimo sudarytą planą, knyga "Apie viską ir nieką: žmogus, visuomenė, kultūra" atskleidžia savitą, daugeliu aspektų ir šiandien aktualią žmogaus ir kultūros sampratą, išdėstytą gyvu stiliumi, su Greimui būdingu subtilumu, ironija, humoru ir kritine galia.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Algirdas Julius Greimas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Julius Greimas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Apie viską ir nieką. Žmogus, visuomenė, kultūra " perkama kartu