TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apleistosios pilies paslaptis

Kaina: 9,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 9.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apleistosios pilies paslaptis" aprašymas

Švedų autorė Kristina Ohlsson jauniesiems skaitytojams jau pažįstama iš „Monstrų trilogijos“. Šį kartą ji 8-12 metų amžiaus vaikus kviečia į šiurpuliukų pilną istoriją. Knygoje „Apleistosios pilies paslaptis“, kartu su pagrindiniais veikėjais Ele ir Valteriu, vaikai narstys salos paslaptis ir bandys nusikratyti akmeninės pilies burtų.

Audrų saloje Elė ir Valteris atsidūrė ne savo noru. Vaikai čia turės leisti dienas, kol sulauks savo tėvų, o tai gali užtrukti labai ilgai. Vieta, kur jie siunčiami, turėtų būti idiliška ir tinkama augti vaikams, tačiau ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pradžių.

Žinoma, brolis su seserimi netrunka susidomėti aplinka ir jų dėmesį patraukia paslaptinga salos pilis, kurioje, regis, teks gyventi. Tačiau žmonės apie ją kalba nenoriai ir stengiasi laikytis atokiau. Keistos mįslingos užuominos smalsiems vaikams skamba lyg paraginimas kuo greičiau ištyrinėti akmeninę tvirtovę.

Netrukus ima dėtis keisti dalykai. Mergaitę baugina tamsus paukštis. Naktį į kambarį bando įsibrauti vaiduokliai, kažkas apsuka paveikslus, vaizduojančius dingusius pilies gyventojus. Panašu, kad apleistoji pilis skleidžia tamsius savo kerus, o Elei su Valteriu teks ieškoti atsakymų, kaip iš jų išsinarplioti.

Vaikams skirtoje knygoje „Apleistosios pilies paslaptis“ rašytoja Kristina Ohlsson kuria greitą ir permainingą siužetą bei paslaptingą atmosferą. Atsiliepimuose apžvalgininkai sako, kad šios rašytojos istorijų skaitymas primena jausmą, lyg sėdėtum prie laužo ir klausytum baisių pasakojimų. Autorė virtuoziškai įvaldė siaubo žanrą ir puikiai jaučia, kur nubrėžti ribą ir kiek bauginti jaunuosius skaitytojus.

Kristina Ohlsson – švedų rašytoja, kurį laiką karjerą dariusi šalies slaptojoje tarnyboje ir Užsienio reikalų ministerijoje. Autorė rašo knygas ir vaikams, ir suaugusiems. Pastarieji pamėgo detektyvinę seriją apie tyrėjus Fredriką Bergman ir Martiną Bennerį. Knygos sulaukia ne tik teigiamų apžvalgų, bet ir apdovanojimų. Autorė gavo detektyvų rašytojų premiją, taip pat prizą už kriminalines istorijas vaikams.

Iš švedų kalbos vertė Virginija Jurgaitytė.

Kviečiame siaubo istoriją „Apleistosios pilies paslaptis“ įsigyti internetu. Juk trumpas aprašymas intriguoja, o geros kainos vilioja pirkti ne tik šią, bet ir kitas įdomias knygas. Ar matėte, kad online knygyne visada vyksta akcijos bei išpardavimai, kurių metu viskas dar pigiau? Belieka pasidomėti aprašymu, knygos santrauka, puslapių skaičiumi, pavartyti ištraukas ir nebrangiai bei patogiai apsipirkti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apleistosios pilies paslaptis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Apleistosios pilies paslaptis", kurį pristato Kristina Ohlsson. Siūlome ne tik išsamų "Apleistosios pilies paslaptis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kristina Ohlsson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Apleistosios pilies paslaptis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Apleistosios pilies paslaptis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Apleistosios pilies paslaptis" perkama kartu