0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplink mane - vien tik psichopatai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 5.70 € (37%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-01-08 Vilė

Labai gera psichologinė knyga apie tai, kaip pažinti žmones, kaip atskirti, kurie linkę mumis manipuliuoti. Įdomu buvo paskaityti, sužinojau ir apie save, ir apie kitus. labai rekomenduoju visiems bent kiek besidominčiais psichologija ir tuo, kaip suprasti žmones, jų veiksmus.

Aplink mane - vien tik psichopatai


2021-08-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aplink mane - vien tik psichopatai" aprašymas

Pirmoji Thomaso Eriksono knyga „Aplink mane – vien tik idiotai“„Aplink mane – vien tik idiotai“  susilaukė tarptautinės šlovės. Dabar, naudodamasis savo asmenybių tipų metodika, jis kviečia išmokti atpažinti mulkintojus, melagius, emocinius vagis ir parazitus. Knygoje „Aplink mane - vien tik psichopatai“ skaitytojų laukia geriausios manipuliatorių „nukenksminimo“ technikos.

Visi esame sutikę tokių žmonių: regis, jie nepaprastai charizmatiški, šaunūs, užburiantys ir nuolat pasirengę padėti. Jie visada pažers komplimentų ir pagyrų, kai jų labiausiai reikia. Jais nesunku patikėti, net jei jų tariami žodžiai skamba dirbtinai – juk juos taip gera girdėti! Bet tai, kas skamba per gerai, kad būtų tiesa, paprastai ir nėra tiesa…

Visi žinome, kad aplink mus jų nestinga, tačiau psichopatų iš tiesų yra žymiai daugiau nei atrodo. Jie meluoja, apmulkina, o pasinaudoję palieka. Tai energijos vampyrai, nes žlugdydami kitus jie įgija pasitikėjimo savimi. Jjuos vadina manipuliatoriais, tačiau švedų autorius Thomas Erikson kur kas griežtesnis: tai – tiesiog psichopatai!

Knygoje „Aplink mane - vien tik psichopatai“ jis siūlo strategijas tokį žmogų atpažinti ir „neutralizuoti“. Kol ji nepasisavino jūsų gyvenimo... Svarbiausia, sužinokite, kaip siekdami savo tikslų psichopatai išnaudoja silpnąsias jūsų savybes? Remdamasis keturių asmenybės tipų metodu, Thomas Erikson atskleis kurie - geltonieji, žalieji, raudonieji ir mėlynieji - yra gimę manipuliatoriai ir kurios "spalvos" dažniausiai tampa jų "aukomis".

Koks psichopato apibrėžimas? kaip efektyviai apsiginti nuo jo įtakos? Ką daryti su mus supančiais idiotais? Kodėl žmonės taip mėgsta vieni kitus apgaudinėti? Kaip manipuoliuoja skirtingų spalvų individai – karštakošiai raudonieji, iš prigimties manipuliatyvūs geltonieji, romūs žalieji ir perfekcionistai mėlynieji ? Kokie jų metodai ir ką daryti, kai niekas nepadeda? Atsakymo į visus klausimus ieškokite šioje knygoje.

Ne kiekvienas polinkį meluoti ir manipuliuoti turintis žmogus būtinai yra psichopatas, ir ne kiekvienas iš psichopatų yra šaltakraujis serijinis žudikas. Daugelis jų – tokie pat žmonės kaip ir mes. O gal ir mes patys kartais balansuojame ant ribos? Psichopatiškų savybių turinčių žmonių visuomenėje netrūksta – jų gali būti ir jūsų darbovietėje, ir kaimynystėje, ir net šeimoje – todėl geriausias sprendimas - profilaktika! Kol jie nepasiglemžė jūsų gyvenimo, atsiverskite „Aplink mane - vien tik psichopatai“ ir užkirskite tam kelią.


  • Autorius: Thomas Erikson
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094840401

2020-01-08

Labai gera psichologinė knyga apie tai, kaip pažinti žmones, kaip atskirti, kurie linkę mumis manipuliuoti. Įdomu buvo paskaityti, sužinojau ir apie save, ir apie kitus. labai rekomenduoju visiems bent kiek besidominčiais psichologija ir tuo, kaip suprasti žmones, jų veiksmus.

Parašykite atsiliepimą apie "Aplink mane - vien tik psichopatai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Thomas Erikson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aplink mane - vien tik psichopatai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aplink mane - vien tik psichopatai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aplink mane - vien tik psichopatai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aplink mane - vien tik psichopatai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Thomas Erikson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aplink mane - vien tik psichopatai" perkama kartu