Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-22

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.6 SoldOut

Knygos „Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)“ aprašymas

Žiulis Vernas (Jules Verne) – vienas iš nuotykių knygų žanro pradininkų. Jo knygos stebina originaliais siužetais, įdomiais veikėjais bei neribota fantazija. „Aplink pasaulį per 80 dienų“ – viena iš žymiausių autoriaus istorijų, kurioje skaitytojai, kartu su knygos herojais, leisis į pašėlusią kelionę aplink Žemės rutulį.

Nuotykių knyga „Aplink pasaulį per 80 dienų“ supažindina mus su Filiju Fogu, gyvenusiu 1872-ais metais, Londone. Regis jis niekuo neišsiskiria iš aplinkinių. Gyvena ramiai, neplepa be reikalo, neturi draugų ir nesukūrė šeimos. Nuobodus tipelis. Tačiau, kad ir koks neįdomus atrodytų, Filijas sugeba įsivelti į neįtikėtinas lažybas – apkeliauti pasaulį per aštuoniasdešimt dienų! Čia ir baigiasi ramus gyvenimėlis bei prasideda pašėlę nuotykiai.

Filijas nusisamdo tarną ir iškeliauja. Jiedu pateks į egzotiškiausias šalis, pavojingas vietas, atstumus įveikti bandys pačiais įvairiausiais būdais: oro balionu, traukiniais ir net drambliu. Nugalėti kilusius iššūkius Filijui padės savitvarda ir išmintis. Tiesa, šis žygis pažers gerokai daugiau iššūkių, nei nuotykių ieškotojams atrodė iš pradžių. Kelionės išvakarėse kažkas apiplėšia banką, o įtarimai krenta ant Filijaus. Tad iš paskos pasileidžia seklys Fiksas, kuris kaišo pagalius į ratus ir bando sučiuopti keliauninką. Skaitytojams nuo to tik dar smagiau!

Žiulio Verno romanas „Aplink pasaulį per 80 dienų“ – aštuoniasdešimt dienų neįtikėtinų nuotykių, veiksmo, siužeto vingių, meilės, pro šalį lekiančių vaizdų, įdomių personažų, sudėtingų moralinių sprendimų, juokingų ir pavojingų situacijų bei azarto. Tai klasika, kuri verta kiekvienos lentynos. Teigiama, kad Filijaus Forgo nuotykiai yra įkvėpti realios asmenybės – amerikiečio Džordžo Treino ir jo kelionių patirties.

Žiulis Vernas (1828-1905) – prancūzų rašytojas, vienas iš mokslinės fantastikos pradininkų. Autoriaus bibliografijoje yra 65 romanai ir daugybė kitų tekstų. Praėjo daugiau nei šimtas metų, o kūriniai vis dar sulaukia puikių atsiliepimų ir apžvalgų, stebina fantazija ir pranašiškomis idėjomis, taip pat noriai ekranizuojami.

Trumpas aprašymas yra tik įvadas į nuotykių pasaulį. Kviečiame Žiulio Verno knygas pirkti internetu ir skaityti kartu su visa šeima. Online knygyne rasite gerų kainų pasiūlymų, akcijų bei išpardavimų, tad apsipirksite pigiau. Įdomias knygas atsirinkti padės mūsų parengti aprašymai su santraukomis, puslapių skaičiumi bei knygų ištraukomis.


  • Autorius: Žiulis Vernas (Jules Verne)
  • Leidėjas: Rosma
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 17x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986005308

2021-02-22

Parašykite atsiliepimą apie „Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)“, kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų „Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)“ perkama kartu