0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-22

Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.6 SoldOut
Knygos "Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)" aprašymas

Žiulis Vernas (Jules Verne) – vienas iš nuotykių knygų žanro pradininkų. Jo knygos stebina originaliais siužetais, įdomiais veikėjais bei neribota fantazija. „Aplink pasaulį per 80 dienų“ – viena iš žymiausių autoriaus istorijų, kurioje skaitytojai, kartu su knygos herojais, leisis į pašėlusią kelionę aplink Žemės rutulį.

Nuotykių knyga „Aplink pasaulį per 80 dienų“ supažindina mus su Filiju Fogu, gyvenusiu 1872-ais metais, Londone. Regis jis niekuo neišsiskiria iš aplinkinių. Gyvena ramiai, neplepa be reikalo, neturi draugų ir nesukūrė šeimos. Nuobodus tipelis. Tačiau, kad ir koks neįdomus atrodytų, Filijas sugeba įsivelti į neįtikėtinas lažybas – apkeliauti pasaulį per aštuoniasdešimt dienų! Čia ir baigiasi ramus gyvenimėlis bei prasideda pašėlę nuotykiai.

Filijas nusisamdo tarną ir iškeliauja. Jiedu pateks į egzotiškiausias šalis, pavojingas vietas, atstumus įveikti bandys pačiais įvairiausiais būdais: oro balionu, traukiniais ir net drambliu. Nugalėti kilusius iššūkius Filijui padės savitvarda ir išmintis. Tiesa, šis žygis pažers gerokai daugiau iššūkių, nei nuotykių ieškotojams atrodė iš pradžių. Kelionės išvakarėse kažkas apiplėšia banką, o įtarimai krenta ant Filijaus. Tad iš paskos pasileidžia seklys Fiksas, kuris kaišo pagalius į ratus ir bando sučiuopti keliauninką. Skaitytojams nuo to tik dar smagiau!

Žiulio Verno romanas „Aplink pasaulį per 80 dienų“ – aštuoniasdešimt dienų neįtikėtinų nuotykių, veiksmo, siužeto vingių, meilės, pro šalį lekiančių vaizdų, įdomių personažų, sudėtingų moralinių sprendimų, juokingų ir pavojingų situacijų bei azarto. Tai klasika, kuri verta kiekvienos lentynos. Teigiama, kad Filijaus Forgo nuotykiai yra įkvėpti realios asmenybės – amerikiečio Džordžo Treino ir jo kelionių patirties.

Žiulis Vernas (1828-1905) – prancūzų rašytojas, vienas iš mokslinės fantastikos pradininkų. Autoriaus bibliografijoje yra 65 romanai ir daugybė kitų tekstų. Praėjo daugiau nei šimtas metų, o kūriniai vis dar sulaukia puikių atsiliepimų ir apžvalgų, stebina fantazija ir pranašiškomis idėjomis, taip pat noriai ekranizuojami.

Trumpas aprašymas yra tik įvadas į nuotykių pasaulį. Kviečiame Žiulio Verno knygas pirkti internetu ir skaityti kartu su visa šeima. Online knygyne rasite gerų kainų pasiūlymų, akcijų bei išpardavimų, tad apsipirksite pigiau. Įdomias knygas atsirinkti padės mūsų parengti aprašymai su santraukomis, puslapių skaičiumi bei knygų ištraukomis.


  • Autorius: Jules Verne (Žiulis Vernas)
  • Leidėjas: Rosma
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 17x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986005308

2021-02-22

Parašykite atsiliepimą apie "Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika), kurią skaitytojams dovanoja Jules Verne (Žiulis Vernas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jules Verne (Žiulis Vernas) su knyga Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jules Verne (Žiulis Vernas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplink pasaulį per 80 dienų (Jaunimo klasika)" perkama kartu