⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplinkos apsaugos politika ir teisė

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aplinkos apsaugos politika ir teisė" aprašymas

Mokomojoje knygoje nagrinėjami aktualūs Lietuvos aplinkos apsaugos politikos ir aplinkos ap­saugos teisės klausimai: aplinkos apsaugos politikos raida, pagrindiniai prin­cipai, įgyvendinimo priemonės. Apžvelgiami tarptautinės, Europos Sąjungos, Lietuvos ap­linkos apsaugos teisės aktai, kuriais įgyvendinama Lietuvos aplinkos apsaugos politika, gyvosios ir negyvosios gamtos išteklių naudojimas ir apsauga, Lietuvos aplinkos apsaugos, nacionalinė darnaus vys­tymosi strategija.
Leidinys skiriamas aplinkos inžinerijos universitetinėms studijoms. Tai leidinys stu­dentams, kurie rengiasi tapti kvalifikuotais inžinerinės krypties specialistais. Knyga ga­lės naudotis įvairių sričių aplinkos inžinerijos, aplinkos apsaugos vadybos studentai, dės­tytojai, aplinkos apsaugos specialistai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkos apsaugos politika ir teisė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aplinkos apsaugos politika ir teisė", Zenonas Venckus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zenonas Venckus su knyga "Aplinkos apsaugos politika ir teisė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aplinkos apsaugos politika ir teisė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zenonas Venckus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aplinkos apsaugos politika ir teisė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplinkos apsaugos politika ir teisė" perkama kartu