0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais" aprašymas

Leidinyje "Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais" pateiktos teorinės aplinkos marketingo taikymo įžvalgos ir jų pagrindimas, apibrėžiami tvariosios plėtros principai ir jų vaidmuo, tradicinio ir aplinkos marketingo skirtumai, atliekama teorinė konkurencinio pranašumo galimybių analizė ir aptariami santykiai su vartotoju.

Knyga "Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais" skirta studijuojantiesiems marketingą, vartotojų elgseną ir santykių marketingą. Joje pateikta medžiaga gali būti naudinga įmonių, ypač socialiai atsakingų, marketingo projektų vadovams bei visiems, besidomintiems marketingo klausimais.Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais, kurią skaitytojams dovanoja Jūratė Banytė, Agnė Gadeikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jūratė Banytė, Agnė Gadeikienė su knyga Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Banytė, Agnė Gadeikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplinkos marketingas siekiant plėtoti santykius su vartotojais" perkama kartu