BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)

Kaina: 1,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 1.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)" aprašymas

Radioaktyviosios spinduliuotės matavimo technikos uždavinių rinkinyje Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija) aprašyti darbai, kuriuos atlieka Vilniaus Gedimino technikos universiteto technosferos ekologijos specializacijos magistrantai. Uždaviniai pateikiami pagal FMFIM 030012 Radioekologijos kurso ir tiriamųjų darbų FMFIM 01008, FMFIM 02011, FMFIM 03014 nagrinėjamas temas. Tai radionuklidų savybės, spinduliuotės pobūdis, pagrindinės matavimo priemonių charakteristikos, matavimo darbų technologija ir matavimo rezultatų analizės pavyzdžiai.
Kiekviename uždavinyje nurodytas darbo tikslas ir priemonės, pateiktos pagrindinės formulės ir išdėstyta darbo atlikimo tvarka. Naudotoje literatūroje, kuri nurodyta literatūros sąraše, galima rasti platesnę ir išsamesnę nagrinėjamų reiškinių bei darbų atlikimo metodikos analizę.
Pateiktieji uždaviniai taip pat tinka magistrantams, studijuojantiems šiuos kursus: FMFIM 02009 Atmosferos užterštumo ir savivalos procesai, APASM 01101 Taikomoji aplinkosauga, APASM 03142 Atmosferos kontrolė ir apsauga, APASM 03067 Fizinė aplinkos tarša, APASM 03141 Hidrosferos kontrolė ir apsauga, APASM 02128 Radiacinė aplinkotyra ir sauga, APASM 02127 Jonizuojančioji spinduliuotė aplinkoje.Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)", D. Styra, J. Gaspariūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar D. Styra, J. Gaspariūnas su knyga "Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė D. Styra, J. Gaspariūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplinkos monitoringas IV (Radioekologija)" perkama kartu