⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplinkos monitoringas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 6.52 SoldOut

Knygos "Aplinkos monitoringas" aprašymas

Leidinys "Aplinkos monitoringas " skirtas Aplinkos inžinerijos mokslo srities, Aplinkos inžinerijos technologijos mokslo krypties, pirmosios pakopos vientisųjų ir ištęstinių studijų studentams, klausantiems Aplinkos monitoringas ir fizinė tarša, Aplinkos taršos prevencija, Žmogus ir aplinka kursą.
Paskaitų konspekte pateikiama medžiaga apie aplinkos monitoringą, jo struktūrą ir principus. Nagrinėjami skirtingose sferose vykdomų monitoringų ypatumai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkos monitoringas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aplinkos monitoringas", Raimondas Grubliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Raimondas Grubliauskas su knyga "Aplinkos monitoringas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aplinkos monitoringas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimondas Grubliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aplinkos monitoringas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplinkos monitoringas" perkama kartu