⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aplinkos politika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 8.99 SoldOut

Knygos "Aplinkos politika" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Aplinkos politika" - aprašyta Lietuvos aplinkos politika - nuo jos susiformavimo iki įgyvendinimo. Aptartas jos santykis su tarptautine ir Europos Sąjungos aplinkos politika. Knygoje nagrinėjami aplinkos išteklių naudojimas ir apsauga, ūkinės veiklos reguliavimas saugant aplinką ir kiti aktualūs Lietuvos aplinkos poltikos klausimai.

Aprašytos svarbiausios aplinkos politikos įgyvendimnimo priemonės, šios politikos įgyvendinimo institucijos. Aptarta Lietuvos aplinkos apsaugos strategija, nacionalinė darnaus vystymosi strategija.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aplinkos politika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aplinkos politika", Zenonas Venckus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zenonas Venckus su knyga "Aplinkos politika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aplinkos politika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zenonas Venckus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aplinkos politika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aplinkos politika" perkama kartu