0

Apnuogintas verslas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 26,69 €*
Sutaupote: 4.70 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apnuogintas verslas

  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9789955923145

2020-10-31 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apnuogintas verslas" aprašymas

Vieno žymiausio verslininko pamąstymai apie verslą ir jo ne visada matomas puses, knygoje - "Apnuogintas verslas".


"Verslas – tai kūryba. Jis kaip tapyba. Pradedate nuo tuščios drobės. Galite tapyti, ką tik norite – bet ką – ir kaip tik tai yra jūsų pirmoji problema. Juk už kiekvieno gero kūrinio, kurį jums gali pavykti nutapyti, stovi daugybė blogų, nevykusių kūrinių, kurie tik ir laukia, kad juos nutapytumėt. Tai jus baugina? Turėtų bauginti.

Pradedate. Renkatės spalvas. Antroji spalva turi derintis su pirmąja. Trečioji – su pirmąja ir antrąja. Ketvirtoji su ... Jums kyla idėja. Ji jau užvaldė jus, ir nebegalite sustoti. Įsitraukėte, ir kelio atgal nebėra.


Žmonės, blogai atsiliepiantys apie verslininkus, dažniausiai nesuvokia esmės. Tie versle esantys žmonės, kuriems sekasi, įveikė savo baimę ir ėmėsi kurti kažką ypatingo, kas paveiktų žmonių gyvenimus. Ar gerai parinktos spalvos? Ar lėktuvai išblizginti? Ar jų įgulų išvaizda nepriekaištinga? Ar keleiviams patogu? Ar geros sėdynės? Koks maitinimas? Kiek tai kainuoja?...

Nesvarbu, kas jūs esate – dailininkas siurrealistas ar kompanijos generalinis direktorius – vis tiek reikia apmokėti sąskaitas ir pinigai visada ateina vėliau nei tikėjotės.

 

Atėjus recesijai, nedideli finansiniai sunkumai gali tapti didelėmis, galinčiomis pakeisti visą gyvenimą krizėmis ir dažnai tenka priiminėti sunkius sprendimus. Kaip tik apie šią verslo pusę žurnalistai taip mėgsta rašyti, tačiau tai pati neįdomiausia ir mažiausiai būdinga verslo dalis. Antraeilė. Nuobodi. Svarbiausia juk tai, ką kuriate. Ar pavyko sukurti? Ar tai, ką sukūrėte, sukelia pasididžiavimo jausmą?


Kai keliaudamas po visą pasaulį susitinku su įvairiais žmonėmis, jie dažnai sako, kad mano gyvenimas tikrai nuostabus. Jie teisūs. Esu labai laimingas žmogus. Turiu savo salą rojaus kampelyje, nuostabią žmoną ir šeimą, ištikimų ir linksmų draugų, kurie dėl manęs eitų į ugnį ir vandenį, kaip ir aš dėl jų. Daug keliauju, esu patyręs daug gyvenimą dar labiau branginti skatinančių nuotykių. Net garsusis amerikiečių kino aktorius, režisierius ir politikos aktyvistas Džordžas Klūnis (George Clooney) sykį prasitarė, kad sutiktų keisti savo gyvenimą į manąjį (mano žmona tuo tikrai labai apsidžiaugtų!). Už visa tai didele dalimi turėčiau būti dėkingas sėkmei.


Bet ar būčiau laimingas, jei versle manęs nebūtų lydėjusi sėkmė? Norėtųsi manyti, kad taip. Tačiau ir vėl tai priklauso nuo to, ką laikote verslu. Ar būčiau laimingas, jei nebūčiau radęs to, kas man įdomu, kas mane įtraukia, sužavi, užpildo kiekvieną mano gyvenimo minutę? Ne, tikrai ne – būčiau baisiai nelaimingas.Šiandien Virgin grupė yra aprėpusi visą pasaulį. Tai tikrai tarptautinio pripažinimo susilaukęs prekės ženklas, kuriuo pasitiki ir naudojasi šimtai milijonų žmonių visuose žemynuose. Ar gali jis staigiai sužlugti? Beveik neabejoju, kad ne: mes jį kūrėme taip, kad jis atlaikytų bet kokio dydžio žalą. Manau, kad mes niekada neatsidursime 1995 metais žlugusio Barings banko padėtyje ir koks nors nesąžiningas prekiautojas negalės sužlugdyti visos Virgin grupės. Viena nesėkmė neatves prie 50 000 darbo vietų praradimo. Keturiasdešimties metų darbas nenueis šuniui ant uodegos per kelias dienas. Nors visa Virgin grupė yra didžiausia Europoje privačių kompanijų grupė, visos jai priklausančios atskiros kompanijos yra palyginti mažos savo sektoriuose. Todėl turime tą pranašumą, kad daugumoje rinkų esame vikrūs, greiti maži žaidėjai."

Richard Branson

Parašykite atsiliepimą apie "Apnuogintas verslas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystė

Richard Branson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Apnuogintas verslas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Apnuogintas verslas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Apnuogintas verslas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Apnuogintas verslas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Branson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Apnuogintas verslas" perkama kartu