⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apsakymai ir „Žemė maitintoja“

Kaina: 6,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apsakymai ir „Žemė maitintoja“" aprašymas

Petras Cvirka (1909–1947) per trumpą savo 38 metų gyvenimą parašė puikių kūrinių. Knygų serijos redaktorių taryba prisimena, ką jis darė kaip marionetinio Liaudies seimo deputatas, tačiau P. Cvirkos prozą priskiria XX a. lietuvių literatūros lobynui.

Apsakymai čia spausdinami tokie, kokie jie buvo pirmą kartą paskelbti 1930–1938 rinkiniuose, romano „Žemė maitintoja" pateikiama pirmoji, 1935 m. redakcija. Tai ikisovietinė jauno klasiko kūryba. Leidinys skirtas P. Cvirkos šimtmečiui.

Knygoje taip pat publikuojamas Petro Bražėno straipsnis „Peržengęs šimtmečio slenkstį".Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apsakymai ir „Žemė maitintoja“"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apsakymai ir „Žemė maitintoja“", Petras Cvirka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Petras Cvirka su knyga "Apsakymai ir „Žemė maitintoja“" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apsakymai ir „Žemė maitintoja“" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Cvirka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apsakymai ir „Žemė maitintoja“" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apsakymai ir „Žemė maitintoja“" perkama kartu