⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Apsimesk, kad šoki

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.93 SoldOut

Knygos "Apsimesk, kad šoki" aprašymas

Amerikiečių rašytojos Diane Chamberlain romanas „Apsimesk, kad šoki“ – tai pasakojimas apie praeities ir dabarties ryšį, apie vienos moters bei vienos šeimos dramą.


Molė – laimingai ištekėjusi moteris, gyvenanti San Diege. Jos santuokai lyg ir nieko netrūksta, tačiau jiedu su vyru negali susilaukti vaikų. Pora ryžtasi įsivaikinti, tačiau Molė vis labiau nerimauja. Ji puikiai saugo savo praeities paslaptis, tačiau įvaikinimo procedūros metu viskas paaiškės – juk įvaikinimo organizacija visada gilinasi į norinčiųjų įsivaikinti praeitį.


1990-aisiais Molei buvo keturiolika. Mergina gyveno dideliame name kartu su mylinčia šeima. Ją supo rūpestingų ir mylinčių artimųjų ratas – psichoterapeutas tėvas Grahamas, ją įsidukrinusi mama Nora ir biologinė mama Amalija, gyvenanti netoliese. Mergina laiką leido skaitydama arba padėdavo paralyžuotam tėvui Grahamui rengti rankraščius bei lydėdavo jį kelionėse.


Tačiau idiliškas Molės pasaulis, kuriame ji jautėsi saugi, buvo trapus ir laikinas. Giminaičiai ėmė svarstyti galimybę parduoti nuosavybę nekilnojamojo turto įmonei. Ta vasara tapo pačiu didžiausiu merginos košmaru.


Šiandien ieškodama kompromiso su savo praeitimi Molė supranta nežinanti, kas iš tiesų nutiko jos šeimai. Romane „Apsimesk, kad šoki“ susipina šeimos, santykių šeimoje bei melo ir apgavysčių temos. Talentinga rašytoja Diane Chamberlain įrodo, kad gali įtikinamai papasakoti apie sudėtingiausias žmogaus širdyje vykstančias dramas.


„Manau, kad knyga siunčia tokią žinutę: skirtingos motinos pasižymi skirtingomis stiprybėmis ir visos jos vertingos. Kita vertus, mums reikia brandos, kad tai suprastume. Taip nutinka ir su Mole, kurią vis dar slegia prisiminimai apie dvi jos mamas ir jos pačios siekis turėti vaikų“, – pasakoja knygos autorė Diane Chamberlain. Ji – New York Times, USA Today ir Sunday Times bestselerių autorė, kurios knygos išleistos dvidešimčia kalbų. Jos dėmesio centre – sudėtingos moterų, tėvų ir vaikų, brolių ir seserų istorijos, kurios įtraukia nuo pirmo iki paskutinio puslapio.


Iš anglų k. vertė Regina Šeškuvienė


  • Autorius: Diane Chamberlain
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2107
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090127469

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apsimesk, kad šoki"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apsimesk, kad šoki", Diane Chamberlain. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Diane Chamberlain su knyga "Apsimesk, kad šoki" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apsimesk, kad šoki" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Diane Chamberlain. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apsimesk, kad šoki" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apsimesk, kad šoki" perkama kartu