0
Apskaita biudžetinėse įstaigose
5.46 OutOfStock

Apskaita biudžetinėse įstaigose

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Apskaita biudžetinėse įstaigose

  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 212
  • ISBN ar kodas: 9955-519-38-X

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
II-as leidimas (papildytas ir pataisytas).
Pagrindinis biudžetinės apskaitos uždavinys - apskaityti bei kontroliuoti valstybės ir savivaldybių biudžetų vykdymo operacijas visose biudžetinės sistemos grandyse. Ši sritis apima biudžeto vykdymo apskaitą ir apskaitą biudžetinėse įstaigose. Mokomojo leidinio tikslas - apžvelgti šiuo metu biudžetinėse įstaigose taikomą apskaitą.
Sudarant knygą naudoti dabar galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai, Vyriausybės nutarimai, Finansų ministerijos ir savivaldybių įsakymai, potvarkiai ir kiti norminiai aktai bei įvairių biudžetinių įstaigų praktinio darbo patirtis. Leidinyje vartojami terminai ir sąvokos yra paimti iš minimų norminių aktų.
Knygoje aptartos svarbiausios apskaitos biudžetinėse įstaigose temos - biudžetinių įstaigų išlaidų sąmatos vykdymo buhalterinės apskaitos darbo organizavimo tvarka, finansavimo, piniginių lėšų ir išlaidų apskaita, biudžetinių įstaigų vykdomi atsiskaitymai ir jų apskaita, ilgalaikio ir trumpalaikio turto bei atsargų apskaita, materialinių vertybių inventorizacija ir atskaitomybė. Prieduose pateikiamas pavyzdinis biudžetinių įstaigų sąskaitų planas ir biudžetinių įstaigų finansinės atskaitomybės ir savivaldybių biudžetų vykdymo atskaitomybės formos.
Mokomoji knyga skiriama finansų, buhalterinės apskaitos ir kitų studijų programų aukštųjų mokyklų studentams, biudžetinių įstaigų vadovams, analitikams, apskaitos praktikams bei kitiems besidomintiems apskaitos teorija ir praktika.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu