0

Apskaita vadybininkui


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apskaita vadybininkui" aprašymas
Mokomoji knyga skirta aukštųjų mokyklų studentams, kurie gilina apskaitos žinias studijuodami vadybą, suvokia studijuojamų dalykų reikšmę ir įtaką savo ateičiai, karjerai ir siekiamam tikslui. Mokomojoje knygoje trumpai ir glaustai išdėstoma apskaitos esmė ir jai keliami reikalavimai, pagrindiniai apskaitos principai. Pateikiamos pagrindinės sąvokos, reikalingos vadybininkui verslo aplinkoje. Kiekvienas skyrius peteikiamas skirtinga spalva tam, kad skaitytojas galėtų lengviau suvokti finansinių ataskaitų sudarymo sistemą. Spalva - tai informacija, kodas, signalas, o spalvotas vaizdas yra daug informatyvesnis nei juodai baltas. Spalvos parinktos sąminingai taikant jų terapiją, kaip pagrindinę priemonę, padedančią efektyviau perduoti informaciją, kurią adresatui būtų lengviau suvokti ir atsiminti.

Parašykite atsiliepimą apie "Apskaita vadybininkui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apskaita vadybininkui, kurią skaitytojams dovanoja Valdas Kazlauskas, Liucija Liubickienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valdas Kazlauskas, Liucija Liubickienė su knyga Apskaita vadybininkui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apskaita vadybininkui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Kazlauskas, Liucija Liubickienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apskaita vadybininkui palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apskaita vadybininkui" perkama kartu