0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apskaitos dokumentai ir jų valdymas

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 6,34 €
Kaina knygyne: 9,91 €*
Sutaupote: 3.57 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Apskaitos dokumentai ir jų valdymas


2021-07-31 6.34 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apskaitos dokumentai ir jų valdymas" aprašymas

Knygoje nagrinėjami apskaitos dokumentai, jų rengimas, saugojimas ir tvarkymas. Skirta buhalterijos darbuotojams, studentams, kontrolieriams, tiems, kuriems reikia praktiškai rengti, apdoroti, kontroliuoti, valdyti apskaitos dokumentų srautus. Buhalterija ir dokumentai yra neatsiejami dalykai, nes buhalteris ? tai tas specialistas, kuris dirba su dokumentais. Jis gauna daugybę kitų asmenų parengtų dokumentų, juos sistemina, tvarko, paruošia saugojimui archyvuose. Buhalterija ? tai kiekvienos įmonės ar įstaigos padalinys, kuris kaip metraštininkas registruoja jos veiklą, apibendrina duomenis ir pateikia ataskaitas. Todėl buhalteriams tenka ne tik skaičiuoti, bet ir surašyti įvairius dokumentus. Dokumentai buhalterijoje labai svarbūs, nes jie fiksuoja kiekvieno ūkio vieneto veiklą, jo pakilimus ir nuosmukius, rodo pasiektus rezultatus, visiems kuriems tuo domisi. Buhalteriai aktyviai dalyvauja rengiant finansų ir apskaitos valdymo vidinius ar išorinius ūkio subjektų dokumentus. Juk buhalterių parengtos bei vadovų patvirtintos finansinės atskaitomybės esti ūkio subjektų viešos vizitinės kortelės. Dokumentas neatsiejamas nuo kalbos. Kiekvienas specialistas, rengiantis dokumentus ir dirbantis su jais, turi būti išsilavinęs, raštingas. Apskaitoje naudojami dokumentai turi savo specifiką, kalbą. Bet esti ir daugybė bendrų kalbos taikymo dalykų. Ši knyga apie buhalteriją, jos kalbą, taigi čia nėra nei dvejybinių įrašų, nei kitų profesinių gudrybių, nes knyga skirta tik apskaitos dokumentavimui. Ypač daug dėmesio skiriant elektroniniams. Juk verslas (bankai, bilietų pardavimas ir kt.), valdžia, o ir svarbiausia ? mokesčių inspekcija jau „kraustosi į internetą“. O į elektroninę svetainę popierinį dokumentą nugabenti sudėtinga, kartais net išviso neįmanoma. .


  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 138
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986836230

Parašykite atsiliepimą apie "Apskaitos dokumentai ir jų valdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apskaitos knygos

Vitalija Bagdžiūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Apskaitos dokumentai ir jų valdymas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Apskaitos dokumentai ir jų valdymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Apskaitos dokumentai ir jų valdymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Apskaitos dokumentai ir jų valdymas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Bagdžiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apskaitos dokumentai ir jų valdymas" perkama kartu