0

Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD

Informacija

Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD

  • Leidėjas: Pačiolis
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 20x29
  • Knygos puslapių skaičius: 469
  • ISBN ar kodas: 9789955041849

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD" aprašymas
„Apskaitos ir mokesčių dokumentai“ su CD – apskaitą ir mokesčius reglamentuojantys norminiai aktai leidžia daugelį ūkinių operacijų pagrįsti laisvos formos dokumentais. Todėl įmonių apskaitininkams patogu turėti jau sukurtą dokumento formą, kurią papildžius konkrečios įmonės rekvizitais ir apskaitomų objektų skaitmenine išraiška, pagrindžiama ūkinė operacija.
Naujas leidimas!

pagrindinių apskaitos ir mokesčių dokumentų formos
jų užpildymo tvarka
būtinieji dokumentų rekvizitai
dokumentų judėjimo tarp įmonės padalinių schemos

Kiekvieno skyriaus pradžioje trumpai apibūdinami nagrinėjami dokumentai, jų tarpusavio ryšiai. Nagrinėjant dokumentą, nurodoma jo paskirtis, jo naudojimo ir grupavimo buhalterijoje ypatumai, dokumento saugojimo įmonės archyve terminas. Detaliai aprašomi dokumento rekvizitai, pildomi laukeliai. Prie knygos pridedama kompaktinė plokštelė su pildomomis dokumentų formomis.

Knygoje pateikiami dokumentų pavyzdžiai su aprašymais, tai padeda susiorientuoti, kokioms ūkinėms operacijoms, kokiems technologiniams procesams dokumentuoti naudojami konkretūs dokumentai. Pridedamas CD paspartina apskaitininkų darbą sukuriant ir užpildant konkrečius apskaitos dokumentus. Visi dokumentai sugrupuoti pagal apskaitos barus:

atsargų apskaitos dokumentai,
ilgalaikio turto apskaitos dokumentai,
gamybos apskaitos dokumentai,
kasos ir banko apskaitos dokumentai,
reklamos ir reprezentacijos apskaitos dokumentai,
pardavimų apskaitos dokumentai ir kt.

Parašykite atsiliepimą apie "Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apskaitos ir mokesčių dokumentai su CD" perkama kartu