0

Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida)

  • Leidėjas: Vilniaus kolegija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21
  • Knygos puslapių skaičius: 90
  • ISBN ar kodas: 9955-519-27-4

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida)" aprašymas
Apskaitos pradmenų mokymo knygoje pateiktas bendras buhalterinės apskaitos apibūdinimas, turto ir nuosavybės esmė apskaitoje, finansinės atskaitomybės sudėtis ir sudarymo bendrieji principai, sąskaitos ir dvejybinis įrašas, ūkinių operacijų dokumentavimas ir registravimas, pirkimų ir pardavimų apskaitos pagrindai, apskaitos perdirbimo įmonėse ypatumai. Jis skirtas buhalterinės apskaitos, finansų, verslo vadybos specialybės studentams. Šia mokymo knyga gali naudotis ne tik pradedantys studijuoti apskaitą, bet ir jau turintys buhalterinį išsilavinimą, bei norintys suprasti laisvos rinkos šalyse taikomus apskaitos principus. Ruošiant šį konspektą, išnagrinėta daug žymių autorių leidinių, mokymo priemonių, žurnalų. Konspektas parašytas vadovaujantis LR Buhalterinės apskaitos įstatymo nuostatomis, verslo apskaitos standartais (VAS) ir kitais norminiais aktais. Išstudijavę šį konspektą, galėsite: - įvertinti apskaitos reikšmę įmonių valdymo sistemai, suvokti jos svarbą konkretiems sprendimams verslo srityje; - įsisavinti principus, kuriais grindžiama laisvosios rinkos šalių apskaita; - suprasti finansinės atskaitomybės esmę, jos reikšmę įmonės valdymui; - suprasti turto ir nuosavybės esmę apskaitoje; - mokėti apskaičiuoti svarbiausią įmonės ūkinės veiklos rodiklį – pelną (nuostolį); - išmokti naudotis viena pagrindinių apskaitos informacijos formavimo priemonių – sąskaitomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida), kurią skaitytojams dovanoja Ona Gudaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ona Gudaitienė su knyga Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ona Gudaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apskaitos pradmenys (III papildyta ir pataisyta laida)" perkama kartu