0

Pirkėjų atsiliepimai

Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)

Kaina: 10,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)" aprašymas

Leidinyje "Apskaitos pradmenys" pateikiamas įvadinis apskaitos kursas, apibūdinantis svarbiausius apskaitos sistemos elementus, jų esmę ir paskirtį. Įsisavinus šį kursą, studijuojami kiti apskaitos ir su ja susiję dalykai. Šioje knygoje pateikiamas bendras buhalterinės apskaitos apibūdinimas, aptariama turto ir nuosavybės esmė apskaitoje, finansinės atskaitomybės sudėtis ir bendrieji rengimo principai, nagrinėjamos sąskaitos ir dvejybinis įrašas, ūkinių operacijų dokumentavimas ir registravimas, pirkimų ir pardavimų apskaitos pagrindai bei apskaitos perdirbimo įmonėse ypatumai.

Ši mokomoji knyga "Apskaitos pradmenys" skirta buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo vadybos studijų programų studentams. Ja gali naudotis ne tik asmenys pradedantys studijuoti apskaitą, bet ir jau turintys buhalterinį išsilavinimą bei norintys suprasti laisvos rinkos šalyse taikomus apskaitos principus.

  • Autorius: Ona Gudaitienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094360152

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Ona Gudaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ona Gudaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apskaitos pradmenys (3-as leidimas)" perkama kartu