⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Apsnigtos Kalėdos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 13.49 SoldOut

Knygos "Apsnigtos Kalėdos" aprašymas

Populiarių romanų autorė Karen Swan dovanoja dar vieną jaukų pasakojimą tamsiems žiemos vakarams. „Apsnigtos Kalėdos“ – istorija apie šeimos paslaptis, vienišą, ambicingą moterį ir netikėtą meilę.

Paslaptys nelieka palaidota amžiams…

Londone sninga ir Kalėdos jau visai netoli, tačiau Alegra Fišer to nepastebi. Ji, kaip visada, paskendusi darbe ir ruošiasi didžiausiam karjeroje verslo sandoriui bei negali sau leisti blaškytis. Jai teks įtikinti konservatyvius japonų verslininkus bendradarbiauti, bet kuo sudėtingesnis klientas, tuo Alegra jaučiasi tvirčiau. Tiesa, ji negali nuspėti tik vieno – japonai nenori kurti verslo kartu su moterimi.

Alegros neišblaškys net ir žavus nepažįstamasis Semas, sutiktas lėktuve. Į Ciurichą ji skrenda dirbti ir meilėms čia ne vieta. Tiesa, netrukus paaiškėja, kad Semas yra jos naujasis bendradarbis ir varžovas, puikiai sutariantis su japonais ir todėl Alegros vadovas nori perduoti sandėrį jam. Ar ambicinga moteris lengvai nusileis? Ar šiame versle įmanoma žaisti sąžiningai?

Pagrindinė romano „Apsnigtos Kalėdos“ veikėja Alerga puikiai moka slėpti savo emocijas, o tokio abejingumo priežastis žino tik sesuo Izobelė. Seserys itin skirtingos. Alegra nuo tikrovės slepiasi darbe, o Izobelė – šeimyniška ir rami moteris.

Tuo tarpu keistas Šveicarijos policininko skambutis moterį įvelia į dar vieną painią istoriją. Šveicarijos Alpėse atkasama seniai sniego palaidota trobelė, o rastos moters palaikai gali būti Alegros močiutės. Kaip tai įmanoma? Juk ji savo močiutę pažinojo ir neturi nieko bendro su Šveicarija! Kokios paslaptis gaubia šeimos istoriją? Netikėti siužeto vingiai neleis atsitraukti iki pat pabaigos!

„Apsnigtos Kalėdos“ – jauki knyga, padėsianti pajusti gražiausių metų švenčių dvasią.

Karen Swan (g. 1974 m.) – populiari amerikiečių rašytoja. Seniau ji dirbo mados žurnaliste, bet metė šią veiklą, kad galėtų atsidėti knygų rašymui. Rašytoja per metus sukuria dvi knygas ir viena būna vasariška, o kita idealiai tinka kalėdiniam sezonui. Karen Swan knygos apžvalgose giriamos už puikia aprašytas vietoves ir komplikuotas meilės istorijas.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė.

Jei sudomino trumpas aprašymas ir ieškote romano jaukiems rudens ar žiemos vakarams, kviečiame „Apsnigtos Kalėdos“ įsigyti internetu ir sutaupyti! Taip pat už draugišką kainą siūlome pirkti online ir kito žanro knygų. Ieškote dar pigiau? Pasižvalgykite po akcijas ir išpardavimus! Nežinote, kaip išsirinkti? Pasidomėkite kitų pirkėjų atsiliepimais, skaitykite ištraukas, aprašymus, autoriaus kūrybos santrauką, įvertinkite puslapių skaičių, temos aktualumą ir, neabejojame, puikiai pasirinksite!


  • Autorius: Karen Swan
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 478
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665097

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apsnigtos Kalėdos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apsnigtos Kalėdos", Karen Swan. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Karen Swan su knyga "Apsnigtos Kalėdos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apsnigtos Kalėdos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Karen Swan. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apsnigtos Kalėdos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apsnigtos Kalėdos" perkama kartu