0

Apstulbintas džiaugsmo

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 1.40 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apstulbintas džiaugsmo

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9789955291220

2020-11-30 8.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apstulbintas džiaugsmo" aprašymas

K. S. Luisas (C. S. Lewis, 1989–1963) – žymus XX a. mąstytojas ir rašytojas, didelio populiarumo sulaukusios knygos „Tiesiog krikščionybė“, kuri padėjo milijonams žmonių iš naujo atrasti Dievą, autorius.Autobiografinėje knygoje Apstulbintas džiaugsmo, arba Mano gyvenimo pradžios apybraiža" jis rašo apie savo vaikystę ir paauglystę, jų įtaką patirtai dvasinei krizei ir tapimui ateistu bei grįžimą į krikščionybę.

"1929 m. prisipažinau nugalėtas, sutikau su tuo, kad Dievas yra Dievas, ir suklupau melstis: tą vakarą buvau galbūt labiausiai nusiminęs ir užsispyręs Anglijos konvertitas," – rašė K. S. Luisas. Ar ši istorija bus svarbi kitiems, priklausys nuo to, kiek jiems yra tekę išgyventi tai, ką autorius vadina "Džiaugsmu".


"Knygą galima skaityti dviem lygmenimis – kaip paprastą autobiografiją arba kaip savotišką dvasios gyvenimo trilerį, detektyvą, kuriame ieškoma įkalčių ir motyvų, paskatinusių sugrįžti prie vaikystėje prarastos krikščionybės."

Sunday Times


Iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė


 

Parašykite atsiliepimą apie "Apstulbintas džiaugsmo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apstulbintas džiaugsmo, kurią skaitytojams dovanoja C. S. Lewis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. S. Lewis su knyga Apstulbintas džiaugsmo jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apstulbintas džiaugsmo patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. S. Lewis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apstulbintas džiaugsmo palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apstulbintas džiaugsmo" perkama kartu