0
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 406
  • ISBN ar kodas: 9786094599996

2021-02-28 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?" aprašymas

Monografijoje "Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?" siekiama paaiškinti, kas lemia Seimo rinkimų rezultatą ir kodėl Lietuvoje dažnai nepasitvirtina rinkimų prognozės. Išskleidžiama trijų kūnų problema: rinkimų rezultatas randasi iš sąveikų tarp paklausos, pasiūlos ir rinkimų sistemos. Tekste remiamasi gausiais projekto „Lietuvos nacionalinė rinkiminė studija 2016“, ankstesnių apklausų apie rinkimus ir agreguotais rinkimų rezultatų duomenimis.

Knyga "Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?" skirta ne tik mokslininkams ir studentams, bet ir politikams, žurnalistams ir kiekvienam Lietuvos politika besidominčiam skaitytojui.

Parašykite atsiliepimą apie "Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

Mažvydas Jastramskis, Jūratė Kavaliauskaitė, vaidas Morkevičius, Ieva Petronytė- Urbonavičienė, Ainė Ramonaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mažvydas Jastramskis, Jūratė Kavaliauskaitė, vaidas Morkevičius, Ieva Petronytė- Urbonavičienė, Ainė Ramonaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Ar galime prognozuoti Seimo rinkimus?" perkama kartu