0

Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 2.20 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams

  • Leidėjas: Helios leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 19x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9789949691609

2020-10-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams" aprašymas

Šunys perdžia. Katės perdžia. Arkliai perdžia (kaip reikiant). O kaip gyvatės? Vorai? Aštuonkojai? Šimpanzės? Gepardai? O dinozaurai?

Perskaitę šį vadovą apie savo mylimiausių (ir galbūt dar nematytų) gyvūnų leidžiamas dujas mažieji skaitytojai sužinos, kuriems gyvūnams pučia vidurius, kurių bezdalai smirda labiausiai, kurie perdžia daugiausia... ir apskritai, iš kur visi tie smirdalai atsiranda. Ir net – kuri gyvūnų rūšis turi slaptą perdimo kodą! „Ar jie perdžia?“ puikiai tinka ir ne itin mėgstantiems skaityti: knygelėje daug spalvingų iliustracijų. Galbūt tai linksmiausias jūsų iki šiol neatrastas leidinys!

Pagal New York Times bestselerį „Ar jie perdžia? Išsamus praktinis gyvūnų oro gadinimo vadovas“.

Parašykite atsiliepimą apie "Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams, kurį parašė Dani Rabaiotti, Nick Caruso. Siūlome ne tik išsamų Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dani Rabaiotti, Nick Caruso. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Ar jie perdžia? Gyvūnų oro gadinimo vadovas vaikams" perkama kartu