Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Jų moterys nestorėja.
Jų vaikai nemėto maisto.
Jie pamišę dėl sekso.
Visi jų filmai pretenzingi.
Ar jie valgo varles?

Apie jokią kitą tautą nėra sukurta tiek mitų ir legendų kaip apie prancūzus. Piu Marie Eatwell savo knygoje „Ar jie tikrai valgo varles?“ tyrinėja daugiau kaip keturiasdešimties gajausių mitų prielaidas ir juos patvirtinančius faktus, susijusius su įvairiausiomis sritimis – seksu, rūkymu, maistu, filmais, vynu, moterimis, vaikais, Paryžiumi. Šių nepaprastai įdomių tyrinėjimų metu padaryti atradimai sugriaus daugelį skaitytojų puoselėtų išankstinių įsitikinimų apie prancūzų gyvenseną.

Ši knyga „Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus“ – savotiškas gidas, ne tik išsklaidantis mitų, kvailų panegirikų miglą, bet ir atskleidžiantis netikėtus rezultatus bei dažnai stebinančias tiesas apie šiuolaikinę Prancūziją. Čia susipina aplinkos detalės, žmonių pokalbiai ir kultūriniai fragmentai.

„Pernelyg seksualus, nepaleidžiantis iš burnos cigaretės svetimautojas, kuris trenkia česnakais. Kai priverstinai nemaitina žąsų ar nebėga palikęs karo sąjungininkų, jis galvoja apie dar vieną meilės romaną. Jo elegantiška, liekna it degtukas žmona į vyro nuotykius žiūri stebėtinai tolerantiškai. Iš dalies dėl to, kad pati palaiko kelis nesantuokinius ryšius kartu augindama penkis bendravimo sunkumų neturinčius vaikus ir išsilaikydama prestižiniame darbe.
Įpusėjus popietei jis baigia darbą ir eina į Kairiojo kranto kiną, ten žiūri filmą, kuriame nieko nevyksta. Tada geria absentą bare, pilname Gauloises rūkančių intelektualų, kalbančių apie poststruktūralizmą. Suvokus žmogiškos būties beprasmybę jam sukyla apetitas ir – laukdamas iprastinio cinq à sept pasimatymo su Silvija jos palėpės kambarėlyje chambre de bonne – jis užsisako pavalgyti. Pusžalis arklienos kepsnys.
Žinoma, jis – mitinis prancūzas...“


  • Autorius: Piu Marie Eatwell
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094441790-BR
  • Vertėjas: Audronė Jonikienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)", Piu Marie Eatwell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Piu Marie Eatwell su knyga "Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Piu Marie Eatwell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ar jie tikrai valgo varles? Visa tiesa apie prancūzus (knyga su defektais)" perkama kartu