0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje?

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
3,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-20 Vida

Šios autorės knygas perku nuolat. Man ši knygelė padėjo patobulinti anglų kalbos žinias ir sužinoti daugiau apie šią šalį.

Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje?


2021-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje?" aprašymas

Mokymo(si) priemonė.
Antrasis papaildytas leidimas.2021-02-20

Šios autorės knygas perku nuolat. Man ši knygelė padėjo patobulinti anglų kalbos žinias ir sužinoti daugiau apie šią šalį.

Parašykite atsiliepimą apie "Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Anglų kalbos ir gramatikos knygos

Sigutė Grigaliūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigutė Grigaliūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ar mokate vartoti artikelius angliškame sakinyje?" perkama kartu