TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.29 SoldOut

Knygos "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?" aprašymas

Knygoje "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?" nagrinėjama vienuolikos politiškai įtakingiausių Lietuvos politinių partijų – Demokratinės darbo partijos, Socialdemokratų partijos, Valstiečių liaudininkų sąjungos, Tėvynės sąjungos, Lietuvos krikščionių demokratų, Centro sąjungos, Liberalų sąjungos, Liberalų ir centro sąjungos, Naujosios sąjungos (socialliberalų), partijos „Tvarka ir teisingumas“ bei Darbo partijos – organizacinė raida nuo 1989 iki 2007 m.
Taip pat atskleidžiama eilinių narių politinė raiška ir demokratijos būklė partijose bei partijų sąveika su valstybe ir visuomene.

Knyga "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?" skiriama akademinei bendruomenei, politikos profesionalams, eiliniams partijų nariams bei visiems politikai neabejingiems Lietuvos piliečiams.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?", Giedrius Žvaliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Giedrius Žvaliauskas su knyga "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giedrius Žvaliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ar partijos Lietuvoje yra demokratiškos?" perkama kartu