0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ar tai ne akivaizdu?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Ar tai ne akivaizdu?


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ar tai ne akivaizdu?" aprašymas

Knyga "Ar tai ne akivaizdu?" - tai tikras išsigelbėjimas tiems, kam sunku prisiversti skaityti nuobodžius ar sudėtingus verslo vadovėlius. Painių frazių ir įmantrių minčių čia nerasite. Užtat rasite tai, kas nepalyginamai vertingiau: daugybę naudingos informacijos ir skaitymo malonumą. E. M. Goldrato romaną "Ar tai ne akivaizdu" galima drąsiai priskirti dokumentikos žanrui.

Polas ir Karolina – sutuoktiniai, besisukantys šeimai priklausančiame prekybos versle. Kiekvienas jos narys sprendžia savą dilemą: ar priimti paaukštinimą, dėl kurio tektų atsisakyti širdžiai mielo darbo? Ar likti kompanijoje, kur esi laikomas tik savininko žentu, nepaisant visų įdėtų pastangų? Kaip išlaviruoti tarp atsidavimo darbui ir laiko šeimai? Lyg būtų negana kasdienių rūpesčių, reikalai dar labiau komplikuojasi, kai šeimos verslą ištinka netikėta krizė...

Jei dirbate prekybos srityje, vadinasi, knygoje atpažinsite save. Nėra tokio prekybos verslo, kuris nesusidurtų su šiomis problemomis:

• nesugebėjimu tiksliai prognozuoti būsimos konkrečių prekių paklausos konkrečiame pardavimo taške;
• pernelyg ilgu tiekimo laiku;
• vienų prekių trūkumu, o kitų - pertekliumi, dažnai vadinamu „dumblu", arba nelikvidais.

Kokie šių problemų padariniai? Jūs puikiai žinote:

• įmonės apyvartinės lėšos užšaldytos nepaklausiose prekėse;
• dėl lėšų trūkumo nėra galimybių užsakyti paklausių prekių;
• apyvartinių lėšų trūkumo problemą prekybininkai perkelia ant tiekėjų pečių (kelių mėnesių trukmės yra jūsų apmokėjimo atidėjimas?);
• visa tiekimo grandinė persmelkta nepasitikėjimu, vyrauja vieni kitų „drožimo" santykiai, o pelną gali pasididinti tik kitų sąskaita.

Kiekvieno prekybininko svajonė parduotuvės lentynose turėti tai, ką žmonės perka, ir neturėti to, ko jie neperka. Dr. E. M. Goldrato vadovaujama TOC bendruomenė sukūrė universalų mažmeninės prekybos Strategijos ir taktikos medį (angl. – S&T Tree), kurį įsidiegusios prekybos įmonės įgyvendina šią svajonę.

Verslo romanas „Ar tai ne akivaizdu?“, parašytas pagal minėtą S&T medį, prekybininkams padeda įsivaizduoti, kokios galimybės laukia jų įmonių, jei ryžtųsi pokyčiams pagal pasiteisinusią TOC praktiką.

Iš anglų kalbos vertė Leonas Ramutis Tamošiūnas


  • Autorius: Eliyahu M. Goldratt
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 223
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094370953

Parašykite atsiliepimą apie "Ar tai ne akivaizdu?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos verslo knygos

Eliyahu M. Goldratt parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ar tai ne akivaizdu?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ar tai ne akivaizdu? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ar tai ne akivaizdu? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ar tai ne akivaizdu?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eliyahu M. Goldratt tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ar tai ne akivaizdu?" perkama kartu