0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar tu prisimeni?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ar tu prisimeni?


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 10.49 SoldOut
Knygos "Ar tu prisimeni?" aprašymas

Knygoje "Ar tu prisimeni" pasakojama kaip Diana Foster iš paskutiniųjų stengiasi atitikti nepriekaištingą įvaizdį, kurį puoselėja jos šeimai priklausantis žurnalas "Gražus gyvenimas". Ji privalo būti elegantiška, įkvepianti namų mūza - tokia moteris, kokiomis tapti kviečia savo skaitytojas. Tačiau netikėtai iš vieno bulvarinio laikraščio sužinojusi, kad jos sužadėtinis vedė turtingą paveldėtoją italę, Diana turi atlaikyti žeminančių gandų ir pašaipų laviną.
Milijardierius Koulas Harisonas, kadaise buvęs paprastu arklių prižiūrėtoju, privalo taikstytis su absurdišku dėdės ultimatumu: kad išsaugotų savąją klestinčio tarptautinio verslo dalį, jis turi kuo greičiau vesti. Šaltu protu apdovanotas Koulas žino, kokios žmonos jam reikia - turtinga, graži ir principinga Diana Foster, kadaise jam buvusi uždrausta ir nepasiekiama, šiam vaidmeniui puikiai tiks.
Koulas ir Diana nenumano, kad šis sandoris bus lemtingas jiems abiem.

Nuostabi… žavinga ir kibirkščiuojanti meilės istorija.
Romantic Times

Iš anglų kalbos vertė Ona Gedrimaitė


  • Autorius: Judith McNaught
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 446
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090305744

Parašykite atsiliepimą apie "Ar tu prisimeni?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ar tu prisimeni?, kurią skaitytojams dovanoja Judith McNaught. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Judith McNaught su knyga Ar tu prisimeni? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ar tu prisimeni? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Judith McNaught. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ar tu prisimeni? palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ar tu prisimeni?" perkama kartu