⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ar žinai, kas tie miško draugai?

Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ar žinai, kas tie miško draugai? " aprašymas

"Ar žinai, kas tie miško draugai?" - tai trečioji autorės Marijos Vesėliūnienės eilėraščių knygutė vaikams apie gyvūnus.

Šįkart mažieji skaitytojai galės susipažinti su miško gyvūnais: žvėreliais, paukšteliais, ropliais ir vabzdžiais. Knygutė iliustruota nuostabiomis gyvūnų nuotraukomis, o su išmaniuoju telefonu galėsite išgirsti, kaip tie gyvūnėliai „kalba“.


  • Autorius: Marija Vesėliūnienė
  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 21x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955372226

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ar žinai, kas tie miško draugai? "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ar žinai, kas tie miško draugai? ", kurį pristato Marija Vesėliūnienė. Siūlome ne tik išsamų "Ar žinai, kas tie miško draugai? " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marija Vesėliūnienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ar žinai, kas tie miško draugai? ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ar žinai, kas tie miško draugai? " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ar žinai, kas tie miško draugai? " perkama kartu