⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)" aprašymas

Чаепитие с попугаем. Вильнюсские рассказы

Дебютная книга вильнюсских рассказов Хоны Лейбовичюса не только чрезвычайно увлекательна, непосредственна и животрепещуща. Исключительность этой книги еще и в том, что она написана в манере живого рассказа, и голосом литератора в ней будто бы говорит целое поколение вильнюсских евреев, многих из которых уже нет в этом мире, а иные (дай Бог им здоровья!) живут в разных концах планеты. Неповторим и зафиксированный в книге временной отрезок (50–90-е годы прошлого века), когда древний Вильнюс строился и разрушался одновременно: возводились кварталы новых микрорайонов и вместе с тем по чужой воле исчезала живая ткань города, менялось его население… Тот, кто застал эту эпоху, может смело сказать вслед за автором этой книги: «Да, так оно было. Или – могло быть!..»

Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai

Debiutinė Chono Leibovičiaus Vilniaus apsakymų knyga įtraukia skaitytoją ne tik intymumu ir gyvastingumu. Parašyta gyva pasakojimo maniera, ji išsiskiria ir tuo, kad autoriaus balsu joje prabyla ištisa Vilniaus žydų karta, daugelio kurių šiandien nebėra tarp gyvųjų, o kiti (duokdie jiems sveikatos!) gyvena įvairiuose mūsų planetos kampeliuose. Unikalus ir knygoje užfiksuotas laikmetis. Tai 6–9 praeito amžiaus dešimtmečiai, kada senasis Vilnius tuo pat metu buvo ir statomas, ir griaunamas: kilo naujų mikrorajonų kvartalai, o kartu su jais svetima valia ardė gyvą miesto audinį, sparčiai keitėsi jo gyventojai... Tos epochos liudininkai gali drąsiai sušukti šios knygos autoriui: „Taip, viskas taip ir buvo. Arba galėjo būti!..“


  • Autorius: Chona Leibovičius
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274978

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)", Chona Leibovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Chona Leibovičius su knyga "Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chona Leibovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Arbatėlė su papūga. Vilniaus apsakymai (rusų k.)" perkama kartu