0

Architekto žinynas

  • Nuolaida knygai -61%
2.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 39,99 €
Knygyne: 99,99 €*
Sutaupote: 60.00 € (61%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2018-11-16 Rima

Nusipirkau šią knygą, deja teko nusivilti. Geriau galėjo Neufert'ą išvesrti..

Informacija

Architekto žinynas

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 880
  • ISBN ar kodas: 9786094578960

2020-07-31 39.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Architekto žinynas“ – vertingas informacijos šaltinis architektams, urbanistinio projektavimo, kraštovaizdžio architektūros bei kitų sričių specialistams. Joje pateiktos chrestomatinės žinios bei praktiniai patarimai, kurie padės kiekvienam esamam ir būsimam projektuotojui kompetentingai atlikti savo darbą. Studentai gauna unikalią galimybę mokytis iš tarptautinio lygio vadovėlio gimtąja kalba.

Naujas leidinys „Architekto žinynas“ išverstas iš „Metric Handbook: Planning and Design Data“, 5th edition, Routledge, 2015 m.

Žinyno aktualumą patvirtina Routledge leidyklos deklaruojamas didesnis nei šimto tūkstančių egzempliorių parduotų knygų skaičius.


„Savo  turiniu ir informacijos apimtimi - tai didžiausias kada nors lietuvių kalba  išleistas profesionalus architekto žinynas. Leidinys rekomenduojamas kaip vertingas kasdienio naudojimo informacinis šaltinis visų sričių urbanistinio planavimo, pastatų architektūros, dizaino, kitų statybos sričių ir specializacijų projektavimo specialistams, aukštųjų mokyklų ir kolegijų dėstytojams bei jų studentams.


Šio žinyno anksčiau išleistos  redakcijos anglų kalba buvo daugelį metų sėkmingai  naudotos ir  patikrintos profesinėje praktinėje veikloje.


Lietuvių kalba  išleistas žinynas reikšmingas  ne tik praktinio naudojimo požiūriu. Tai ilgai laukta galimybė įvairių sričių specialistams bendrai suprasti šiuolaikinę architektūros terminiją lietuvių kalba, ją puoselėti ir plačiau naudoti įvairiose gyvenimo srityse.“
​VGTU Architektūros fakulteto Architektūros katedros profesorius Sigitas Kuncevičius
2018-11-16

Nusipirkau šią knygą, deja teko nusivilti. Geriau galėjo Neufert'ą išvesrti..

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu