0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Architekto žinynas

3.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 39,99 €
Kaina knygyne: 99,99 €*
Sutaupote: 60.00 € (61%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-22 EGLĖ

Leidinys puikus tuo, kad čia informacija apie skirtingas projektavimo sritis. Nuo žemės ūkio iki koncertų salių statinių projektavimo.

Architekto žinynas


2021-04-30 39.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Architekto žinynas" aprašymas

Knyga „Architekto žinynas“ – vertingas informacijos šaltinis architektams, urbanistinio projektavimo, kraštovaizdžio architektūros bei kitų sričių specialistams. Joje pateiktos chrestomatinės žinios bei praktiniai patarimai, kurie padės kiekvienam esamam ir būsimam projektuotojui kompetentingai atlikti savo darbą. Studentai gauna unikalią galimybę mokytis iš tarptautinio lygio vadovėlio gimtąja kalba.

Naujas leidinys „Architekto žinynas“ išverstas iš „Metric Handbook: Planning and Design Data“, 5th edition, Routledge, 2015 m.

Žinyno aktualumą patvirtina Routledge leidyklos deklaruojamas didesnis nei šimto tūkstančių egzempliorių parduotų knygų skaičius.


„Savo  turiniu ir informacijos apimtimi - tai didžiausias kada nors lietuvių kalba  išleistas profesionalus architekto žinynas. Leidinys rekomenduojamas kaip vertingas kasdienio naudojimo informacinis šaltinis visų sričių urbanistinio planavimo, pastatų architektūros, dizaino, kitų statybos sričių ir specializacijų projektavimo specialistams, aukštųjų mokyklų ir kolegijų dėstytojams bei jų studentams.


Šio žinyno anksčiau išleistos  redakcijos anglų kalba buvo daugelį metų sėkmingai  naudotos ir  patikrintos profesinėje praktinėje veikloje.


Lietuvių kalba  išleistas žinynas reikšmingas  ne tik praktinio naudojimo požiūriu. Tai ilgai laukta galimybė įvairių sričių specialistams bendrai suprasti šiuolaikinę architektūros terminiją lietuvių kalba, ją puoselėti ir plačiau naudoti įvairiose gyvenimo srityse.“
​VGTU Architektūros fakulteto Architektūros katedros profesorius Sigitas Kuncevičius


2021-02-22

Leidinys puikus tuo, kad čia informacija apie skirtingas projektavimo sritis. Nuo žemės ūkio iki koncertų salių statinių projektavimo.

2018-11-16

Nusipirkau šią knygą, deja teko nusivilti. Geriau galėjo Neufert'ą išvesrti..

Parašykite atsiliepimą apie "Architekto žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Architektūros knygos

Sud. Pamela Buxton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Architekto žinynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Architekto žinynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Architekto žinynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Architekto žinynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Pamela Buxton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Architekto žinynas" perkama kartu