0

Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei

27,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 259
  • ISBN ar kodas: 9786094672989

2020-10-31 27.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei" aprašymas

Šis mokslo straipsnių rinkinys "Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei" – tai mokslinės minties dedikacija ir padėka žymiai architektūrologei ir paveldosaugos specialistei Nijolei Lukšionytei (1954–2014), kurią savo tekstais išreiškė gausus jos kolegų ir mokinių ratas.
Didžiąją rinkinio dalį sudaro dešimties autorių straipsniai, įvairiais aspektais prisiliečiantys prie N. Lukšionytės nagrinėtų temų ar laikotarpio ir atskleidžiantys jos mokslinių idėjų svarbą, aktualumą bei tęstinumą. Pačios N. Lukšionytės profesinės veiklos biografija, jos darbų gylis, mastas bei reikšmė yra apžvelgti bei įvertinti jos mokinės Marijos Drėmaitės publikacijoje.

Rinkinyje "Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei" publikuojama išsami N. Lukšionytės darbų bibliografija. Dar viena šio leidinio ypatybė – gausi iliustracinė medžiaga, atskleidžianti N. Lukšionytės kūrybinius eksperimentus, jos studijų ir jaunystės metus, šeimos ir artimų draugų ratą, tarp kurių atpažįstame ne vieną įžymią meno pasaulio asmenybę.

Parašykite atsiliepimą apie "Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Architektūra

Sud. Aušrinė Kulvietytė-Cemnolonskė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Aušrinė Kulvietytė-Cemnolonskė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei" perkama kartu