0

Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas

  • Nemokamas knygos pristatymas
18,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786090211182

2020-10-31 18.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas" aprašymas

Ekskursija po Birštoną apžvelgia visų laikotarpių (carinio, tarpukario, sovietmečio bei šių dienų) statybinio palikimo ženklus. Pagrindiniu šiol leidinio šaltiniu tapo Lietuvos architektūros istorijos bei paveldo tyrimų duomenų bazėje sukaupta medžiaga.
Leidinį "Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas" galima naudoti kaip vadovą objektų lankymui arba kaip žinių šaltinį visiems profesionaliai ar mėgėjiškai besidomintiems architektūros istorija ir paveldu.

Parašykite atsiliepimą apie "Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Viltė Migonytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Viltė Migonytė su knyga Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Viltė Migonytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Architektūrinio turizmo maršrutai. Birštonas" perkama kartu