0

Pirkėjų atsiliepimai

Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga

25,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 25.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga" aprašymas

Ekskursija po Palangos kurortą apjungia visų laikotarpių (carinio, tarpukario, sovietmečio bei šių dienų) statybinio palikimo ženklus, reprezentuojančius savitą miesto tapatybinę raidą. Dvikalbį maršrutą galima naudoti kaip vadovą realiam objektų lankymui arba kaip žinių šaltinį visiems profesionaliai ar mėgėjiškai besidomintiems architektūros istorija ir paveldu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga", Viltė Migonytė-Petrulienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viltė Migonytė-Petrulienė su knyga "Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viltė Migonytė-Petrulienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Architektūrinio turizmo maršrutai. Palanga" perkama kartu