Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Architektūrologijos pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.2 SoldOut

Knygos „Architektūrologijos pagrindai“ aprašymas

Mokomoji knyga skirta studijuojantiems menotyros mokslus. Joje nagrinėjamos architektūrinės kompozicijos priemonės, erdvės organizavimo ypatybės, apžvelgta konstrukcinių sistemų tektonika, urbanistikos pagrindai, stiliaus požymiai. Siekiama padėti studentams suvokti formaliąją architektūros kalbą ir analizuoti šios srities kūrinius.


Parašykite atsiliepimą apie „Architektūrologijos pagrindai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Architektūrologijos pagrindai“, Nijolė Lukšionytė-Tolvaišienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nijolė Lukšionytė-Tolvaišienė su knyga „Architektūrologijos pagrindai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Architektūrologijos pagrindai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Lukšionytė-Tolvaišienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Architektūrologijos pagrindai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Architektūrologijos pagrindai“ perkama kartu