TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.3 SoldOut

Knygos "Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas" aprašymas

Pilnas pavadinimas: "Magistrantūros studijų programos Architektūros istorija ir teorija baigiamojo darbo ( magistro darbo tezių) rengimas".
Leidinyje išdėstyti bendrieji reikalavimai magistro darbo baigiamajam darbui, pateiktos rekomendacijos apie darbo temos pasirinkimą ir aprobavimą, turinio struktūros ir darbo rengimo etapų modeliavimą, aprašyta darbo įforminimo ir gynimo procedūra.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Statyba. Architektūra

Jūratė Jurevičienė, Rimantas Buivydas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Jurevičienė, Rimantas Buivydas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Architektūros istorija ir teorija. Magistrantūros studijų programos baigiamojo darbo rengimas" perkama kartu