0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arklienos kumpis

Kaina internetu: 13,29 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 4.70 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Arklienos kumpis" aprašymas

Literatūros chuligano Charles Bukowski romanas „Arklienos kumpis“ – iš dalies autobiografinis kūrinys, kuriame legendinis Bukas ir vėl provokuoja nuogu atvirumu bei sarkazmu.

„Arklienos kumpis“ – nepagražintas Didžiosios depresijos Amerikoje portretas ir pirmojo asmens pasakojamas apie Henrį Činaskį paauglystėje. Šį veikėją sutinkame daugelyje autoriaus romanų. Tai nuolatinis Charles Bukowski alter ego. Veiksmas vyksta Los Andžele, kur ir užaugo autorius, tačiau daug dėmesio rašytojas skiria ne pačiam miestui, o margiems jo gyventojams.

Autorius rašo apie ilgus ir vienišus Henrio Činaskio jaunystės metus, spuoguoto jaunuolio vargus vidurinėse mokyklose, paauglystės atradimus bei praradimus, alkoholį ir moteris.

Disfunkcinė šeima, nuolatinis tėvo mušimas, motinos abejingumas, vienatvė, skurdas, patyčios mokykloje, problemos su bendraamžiais, beisbolo treniruotės, muštynės su tokiais pat nevykėliais, seksualinė frustracija – visa tai Henrio kasdienybė, atvedusi jį link ilgos ir sėkmingos alkoholiko karjeros.

Skaitydami šią knygą piktinsitės, liūdėsite, užjausite ir nekęsite. Toks yra Charles Bukowski. Ir nors romanas neturi aiškaus siužeto, jis puikiai perteikia, ką visuomenė padaro su tais, kurie nepritampa. Autoriaus knygos persmelktos cinizmu, susvetimėjimo jausmu, absurdu, nihilizmu, įprastų normų atmetimu, vienatve.

„Arklienos kumpis“ – ketvirtas rašytojo romanas, pirmą kartą išleistas 1982-ais metais. Kritikai knygą laiko vienu brandžiausių Charles Bukowski kūriniu. Romane liečiami tėvų, vaikų ir ekonominių aplinkybių santykiai, visuomenės vertybių paviršutiniškumas, asmens ir sistemos konfliktai bei transformuojanti literatūros jėga, atsiskleidžianti, kai Henris paguodą randa vietinėje bibliotekoje, o tokie autoriai kaip Dostojevskis, Hemingvėjus ar Fante padeda susikurti jo asmenybės pagrindą.

Charles Bukowski (1920-1994) – iš Vokietijos kilęs amerikiečių autorius, laikomas andergraundo kultūros dievuku. Jo poeziją ir prozą skaitytojai tiek dievina, tiek baisisi. Bukas išleido apie keturiasdešimt įvairaus žanro knygų.

Dar nesusipažinote su autoriaus kūryba? Ko laukiate? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Trumpas aprašymas bei skaitytojų apžvalgos žada, kad laukia šokiruojantis tekstas. Rūpi kitokie skaitiniai? Pirkti online siūlome platų asortimentą. Geros kainos, išpardavimai ir akcijos suteikia progą apsipirkti pigiau. Įvertinti leidinį padės santrauka su aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi, atsiliepimais ir kitomis detalėmis.


  • Pavadinimas originalo kalba: Ham on Rye
  • Autorius: Čarlzas Bukovskis (Charles Bukowski)
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274893
  • Vertėjas: Gediminas Pulokas
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Arklienos kumpis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Arklienos kumpis", kurią skaitytojams dovanoja Čarlzas Bukovskis (Charles Bukowski). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Čarlzas Bukovskis (Charles Bukowski) su knyga "Arklienos kumpis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Arklienos kumpis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Čarlzas Bukovskis (Charles Bukowski). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Arklienos kumpis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Arklienos kumpis" perkama kartu