0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arklio Dominyko meilė (CD)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-11-07 Vytautas

labai gera gnga rekuomenduoju


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.05 SoldOut

Knygos "Arklio Dominyko meilė (CD)" aprašymas

„Arklio Dominyko meilė“ - tai istorija apie baltą laukinį pievų arklį gerom mėlynom akim ir maža trapią rugiagėlę, augančią prie pat jo kojos. Tai pasaka apie arklio norą globoti, saugoti, grožėtis, uostyti, tiesiog mylėti savo svajonių gėlę. Šią kompaktinę plokštelę ne tik klausysite, jos istorijas bus lengva matyti, lengva pajausti... ir pasidarys šiek tiek graudu, kad šalnos pasiglemžė rugiagėlę, linksma ir įdomu, kad Dominykas jos ieškoti iškeliauja į Afriką, gera ir šviesu, kad ateina pavasaris ir viskas baigiasi labai gražiai. Pasakas skaito ir dainuoja šios knygelės autorius, teatro ir kino režisierius, rašytojas Vytautas V. Landsbergis.2008-11-07

labai gera gnga rekuomenduoju

2007-05-09

Vienas is Landsbergio geresniu. Gal todel, kad buvo pirmas klausytas :-)

Parašykite atsiliepimą apie "Arklio Dominyko meilė (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Arklio Dominyko meilė (CD)", kurią skaitytojams dovanoja Vytautas V. Landsbergis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas V. Landsbergis su knyga "Arklio Dominyko meilė (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Arklio Dominyko meilė (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas V. Landsbergis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Arklio Dominyko meilė (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Arklio Dominyko meilė (CD)" perkama kartu