⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Arklio Dominyko meilė

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-27 Elena

Superinė!


2023-03-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Arklio Dominyko meilė" aprašymas

Populiarių vaikiškų knygelių autoriaus Vytauto V. Landsbergio pasaka „Arklio Dominyko meilė“ pradeda pasakojimą apie nepaprastus ir netikėtus dviejų veikėjų jausmus, bei iššūkius, kuriuos tenka patirti tokiems skirtingiems sutvėrimams.

Pagrindinis knygelės veikėjas – arklys Dominykas. Jis romantiškas svajoklis, tad nieko keisto, kad vieną dieną įsimyli rugiagėlę. Taip taip – žydrą, gležną ir aikštingą gėlę. Gal ir nustebsite, bet tarp jų įsižiebia abipusiai jausmai. Tačiau artėjantis ruduo grasina pražudyti vargšę gėlę ir Dominykui tenka ją šiltai paslėpti.

Norėdamas padėti savo meilei arklys keliauja į Afriką, kur tikisi surasti rugiagėlės giminaičių. Mažųjų skaitytojų laukia netikėti siužeto vingiai, daug įvairių pažinčių ir nuotykių. Juk Dominykas savo kelionėje sutiks nematytų egzotiškų gyvūnų bei nuolat įsivels į keisčiausius nutikimus.

Grįžęs Dominykas tikrai turės ką papasakoti mylimajai. Pasaka „Arklio Dominyko meilė“ – pamokanti istorija, kurioje liečiamos meilės, sezoniškumo, atsinaujinimo ir gyvenimo temos. Autoriaus Vytauto V. Landsbergio knygelėse nerasite didaktiškų pamokymų, tačiau apie svarbias vertybes rašytojas moka kalbėti įtraukiančiai, o neretai ir su geru humoru. Būtent todėl jo knygos patinka ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

Jei sudomino trumpas aprašymas, nudžiuginsime, kad „Arklio Dominyko meilė“ nėra vienintelė knyga apie šį nuotaikingą meilės romaną. Autorius parašė iš viso penkias pasakas, kuriose tęsiami Dominyko ir rugiagėlės santykiai bei nuotykiai. Knygų serijoje perteikiama, kokia įvairiapusė yra meilė, kuri neša ne tik džiaugsmą, bet ir skausmą, kuri mus praturtina, priverčia aukotis bei keistis.

Vytautas V. Landsbergis (g. 1962 m.) – poetas, publicistas, režisierius, vaikų rašytojas. Jo sukurti personažai arklys Dominykas, lapiukas Pūkis, pelytė Zita ir briedis Eugenijus jau spėjo užkariauti mažųjų skaitytojų širdis. Šie veikėjai gyvena ne tik knygelėse, bet pasirodė ir teatrų scenose.

Kviečiame įdomias ir populiarias knygeles įsigyti internetu. Pirkti online galite įvairiausio žanro knygas, o svarbiausia, kad jų kaina nesikandžioja. Norite apsirūpinti skaitiniais dar pigiau? Pasinaudokite akcijų ir išpardavimų pasiūlymais. Pasimetėte asortimento gausoje? Mes paruošėme santraukas su aprašymais, nurodėme puslapių skaičių, įkėlėme ištraukų. Visa tai padės išsirinkti, o jei liko abejonių, rekomenduojame pasidomėti apžvalgomis ir atsiliepimais.Kiti taip pat domėjosi


2022-01-27

Superinė!

2021-09-19

Tokia jauki, šviesi ir žavi knygelė. Knygoje aprašoma nuoširdi meilės istorija tarp Arklio Dominyko ir jo įsimylėtos rugiagėlės. Kokius sunkumus jiems teko patirti ir kokius kelius praeiti, kad jų meilė vienas kitam galėtų gyvuoti

2021-09-14

Puiki knygelė mažiesiems. Dovanojome per gimtadienį krikšto dukrai, tai labai džiaugėsi gavusi, rekomenduoju ir aš

2021-08-30

Labai gražios iliustracijos, knygelė puiki, rekomenduoju, o ir pristatymas super greitas

2021-08-19

Parašykite atsiliepimą apie "Arklio Dominyko meilė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Arklio Dominyko meilė", kurį pristato Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų "Arklio Dominyko meilė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Arklio Dominyko meilė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Arklio Dominyko meilė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Arklio Dominyko meilė" perkama kartu