0

Artumo siekis

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 4.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Artumo siekis

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9785415025114

2021-01-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Artumo siekis" aprašymas

Janet Geringer Woititz, pradėjusi judėjimą ir parašiusi bestselerį „Suaugę alkoholikų vaikai“ tęsia šią temą knygoje „Artumo siekis“ ir dalinasi savo įžvalgomis, kurios bus naudingos ne tik alkoholikų, bet ir apskritai sudėtingose šeimose augusiems žmonėms.


Kodėl gyvenime pasirenkame tuos partnerius, kuriuos pasirenkame? Puoselėti intymumą, būti artimam ar pažeidžiamam – tai prieštarauja visiems išgyvenimo įgūdžiams, kuriuos yra išsiugdę alkoholikų ar nedarnių šeimų vaikai. Norint įgyti artumo kūrimo ir išlaikymo įgūdžių, tokiems vaikams reikia visko mokytis iš naujo ir tai gali būti labai sunki užduotis.


Supratimas, kaip veikia dar vaikystėje išmoktas elgesys, yra pirmas žingsnis į išsilaisvinimą, kai jau bus galima bandyti kurti sveikus santykius. O sveiki santykiai yra tokie, kai kiekvienas gali būti savimi ir augti – tiek atskirai, tiek drauge.


Dr. Janet Geringer Woititz (1938–1994) – amerikiečių psichologė, specializavosi ir dirbo su nedarniomis šeimomis bei alkoholikų vaikais. "Suaugusių alkoholikų vaikų" judėjimo pradininkė. 1983 m. buvo išleista jos knyga „Suaugę alkoholikų vaikai“, kuri buvo bestseleris iki pat 1987 metų. Vis dėlto nemažai leidėjų atsisakė leisti knygą, teigdami, kad autorė išpūtė problemą, kuri nėra tokia jau didelė ir kuriai spręsti užtektų lankstinuko, bet ne knygos. 1985 metais autorė parašė „Artumo siekį“ ir jau pirmais metais buvo parduota beveik milijonas šios knygos egzempliorių.


Knygoje „Artumo siekis“ autorė remiasi ilgamete psichologės darbo patirtimi ir pateikia patarimų, kaip įveikti sunkumus šeimoje ir sukurti sveikus bei tvirtus ryšius, išmokti spręsti kylančius nesutarimus ar konfliktus.


Autorė knygoje aiškina, kaip atpažinti tam tikras nuostatas, kurias įteigia šeima vaikystėje ir kurie vėliau trukdo puoselėti sveikus artimus santykius. Išmoksite rasti savyje atsakymus apie santykius, kuriuos tuo metu kuriate – ar jie turi ateitį, ar verta juo tęsti? Nebebijosite nesusipratimų, kurie kenkia santykiams ir pridaro didesnės žalos nei tikėtasi, kur kas lengviau reikšite savo jausmus ir išmoksite kalbėti apie savo baimes. Knyga „Artumo siekis“ įkvėps prisiimti atsakomybę už santykius ir nedvejoti prireikus priimti tvirtus sprendimus, jei tie santykiai nesiklosto. 


Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Artumo siekis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyčių tarpusavio santykiai

Janet Geringer Woititz parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Artumo siekis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Artumo siekis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Artumo siekis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Artumo siekis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janet Geringer Woititz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Artumo siekis" perkama kartu