0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Artumo siekis

Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 4.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Artumo siekis" aprašymas

Janet Geringer Woititz, pradėjusi judėjimą ir parašiusi bestselerį „Suaugę alkoholikų vaikai“ tęsia šią temą knygoje „Artumo siekis“ ir dalinasi savo įžvalgomis, kurios bus naudingos ne tik alkoholikų, bet ir apskritai sudėtingose šeimose augusiems žmonėms.


Kodėl gyvenime pasirenkame tuos partnerius, kuriuos pasirenkame? Puoselėti intymumą, būti artimam ar pažeidžiamam – tai prieštarauja visiems išgyvenimo įgūdžiams, kuriuos yra išsiugdę alkoholikų ar nedarnių šeimų vaikai. Norint įgyti artumo kūrimo ir išlaikymo įgūdžių, tokiems vaikams reikia visko mokytis iš naujo ir tai gali būti labai sunki užduotis.


Supratimas, kaip veikia dar vaikystėje išmoktas elgesys, yra pirmas žingsnis į išsilaisvinimą, kai jau bus galima bandyti kurti sveikus santykius. O sveiki santykiai yra tokie, kai kiekvienas gali būti savimi ir augti – tiek atskirai, tiek drauge.


Dr. Janet Geringer Woititz (1938–1994) – amerikiečių psichologė, specializavosi ir dirbo su nedarniomis šeimomis bei alkoholikų vaikais. "Suaugusių alkoholikų vaikų" judėjimo pradininkė. 1983 m. buvo išleista jos knyga „Suaugę alkoholikų vaikai“, kuri buvo bestseleris iki pat 1987 metų. Vis dėlto nemažai leidėjų atsisakė leisti knygą, teigdami, kad autorė išpūtė problemą, kuri nėra tokia jau didelė ir kuriai spręsti užtektų lankstinuko, bet ne knygos. 1985 metais autorė parašė „Artumo siekį“ ir jau pirmais metais buvo parduota beveik milijonas šios knygos egzempliorių.


Knygoje „Artumo siekis“ autorė remiasi ilgamete psichologės darbo patirtimi ir pateikia patarimų, kaip įveikti sunkumus šeimoje ir sukurti sveikus bei tvirtus ryšius, išmokti spręsti kylančius nesutarimus ar konfliktus.


Autorė knygoje aiškina, kaip atpažinti tam tikras nuostatas, kurias įteigia šeima vaikystėje ir kurie vėliau trukdo puoselėti sveikus artimus santykius. Išmoksite rasti savyje atsakymus apie santykius, kuriuos tuo metu kuriate – ar jie turi ateitį, ar verta juo tęsti? Nebebijosite nesusipratimų, kurie kenkia santykiams ir pridaro didesnės žalos nei tikėtasi, kur kas lengviau reikšite savo jausmus ir išmoksite kalbėti apie savo baimes. Knyga „Artumo siekis“ įkvėps prisiimti atsakomybę už santykius ir nedvejoti prireikus priimti tvirtus sprendimus, jei tie santykiai nesiklosto. 


Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė

  • Autorius: Janet Geringer Woititz
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025114

Parašykite atsiliepimą apie "Artumo siekis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Janet Geringer Woititz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Artumo siekis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Artumo siekis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Artumo siekis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Artumo siekis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janet Geringer Woititz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Artumo siekis" perkama kartu