0

Arvydas Sabonis. 11 skyrių iš didžiausio lietuvio gyvenimo

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2020-03-06

Informacija

Arvydas Sabonis. 11 skyrių iš didžiausio lietuvio gyvenimo

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094037665

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Arvydas Sabonis, arba tiesiog „Sabas“ – Lietuvos krepšinio legenda, aukščiausias ir turbūt pasaulyje žinomiausias lietuvis, už kurį didesnė yra tik jo meilė krepšiniui.
2014 metais Arvydas Sabonis šventė savo penkiasdešimtmetį. Šis jubiliejus tapo puikia proga pažvelgti į jo legendomis apipintą gyvenimą ir sužinoti visą tiesą iš pirmų lūpų.

Žurnalistai Laisvė ir Vytaras Radzevičiai į 11 knygos "Arvydas Sabonis" skyrių sudėjo pačias įdomiausias Arvydo Sabonio istorijas.
Kodėl Arvydas vaikystėje mėtė pro langą lėkštes, kokioje netikėtoje vietoje paliko Ingridai sužadėtuvių žiedą, kaip auklėjo savo vaikus, kodėl nemėgsta žurnalistų, kaip išvengė Maskvos „CSKA“ komandos ir ką prieš daugelį metų Minske jam išpranašavo papūga?

Nors Sabo gyvenimas primena pasaką – svajonių karjera, mylinti šeima, visuomenės dėmesys – nebuvo išvengta ir juodų periodų. Traumos, galėjusios nutraukti karjerą, išdavę draugai, politinės intrigos... Tad už savo laimę reikėjo pakovoti.

Šioje atviroje biografijoje Arvydas Sabonis, jo šeima, draugai ir varžovai atskleidžia ilgą laiką saugotas istorijas, kurias papildo išskirtinės nuotraukos.
2020-03-06

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu